فرمانداری ویژه ری گفت: آب شرب جنوب تهران به زودی به رینگ تهران وصل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبر معتبر از تهران، حسین توکلی کجانی ظهر دوشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ری که در کهریزک برگزار شد با اشاره به اینکه نگاه دولت به تولید و تأمین زیرساخت‌ها مثبت است اظهار داشت: با برگزاری جلسات رفع موانع تولید مشکلات تمامی واحدهای تولید بررسی شده و در حد توان مشکلات حل و زیرساخت‌ها تأمین شده است.

توکلی کجانی با اشاره به اینکه معیشت کارگران واحدهای تولیدی مهمترین اولویت فرمانداری ری است، افزود: صاحبان صنایع و واحدهای تولید باید اولویت اصلی خود پس از تولید را معیشت کارگران و قدرت خرید آنان بدانند تا نیروی انسانی نیز در این اوضاع اقتصادی آسیب نبیند.

فرماندار ویژه ری گفت: بسیاری از شهرک‌های صنعتی که در گذشته احداث و به تولید کنندگان واگذار شده‌اند در زمان احداث زیرساخت‌های لازم مانند آب، برق و راه در آنها پیش بینی نشده است و همین امر باعث شده بسیاری از زمان جلسات رفع موانع تولید شهرستان ری به تأمین این زیرساخت‌های تولید صرف شود.

وی عنوان داشت: آب شرب جنوب تهران به زودی به رینگ تهران وصل می‌شود تا مردم و صنعتگران به آب گواری سدهای استان تهران وصل شوند.

معاون استاندار تهران با بیان اینکه تغییر نگاه مردم در استفاده از محصولات داخلی سبب قدرت گرفتن تولید داخل می‌شود بیان داشت: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیز به واسطه افزایش قدرت محصولات داخلی بیشتر می‌شود که باید همچنان در کشور ادامه داشته باشد.

  • منبع خبر : خبرمعتبر