شهردار پیشوا از آسفالت بلوار شهدای اصناف پیشوا خبر داد و گفت: 13 سال از زمان احداث بلوار شهدای اصناف می گذرد که نیمی از این مسیر آسفالت و مابقی به طور خاکی رها شده بود.

به گزارش خبر معتبر، غلامرضا حبیبی افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته در راستای دو هدف خدمات رسانی به مناطق کم بر خوددار و ارتقا مولفه های ترافیکی سطح شهر ، آسفالت این معبر در اولویت های عمرانی شهرداری قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه با حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر پیشوا به قید فوریت پیش نیاز های آسفالت اساسی و تکمیل این پروژه که شامل اصلاح هندسی تقاطع این بلوار با بلوار شهید علی قمی و تسطیح و رگلاژ مسیر پروژه در دستور کار معاونت شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قرار گرفت.

شهردار پیشوا ادامه داد: پروژه آسفالت‌ریزی بلوار شهدای اصناف به طول ۶۰۰ متر و عرض تقریبی ۲۱ متر در مساحتی بالغ بر ده هزار مترمربع (یک هکتار) در حال اجرا است.

منتخب شورای اسلامی شهر پیشوا گفت: وجود میدان میوه و تره بار شهرداری پیشوا که قطب اقتصادی کشاورزان این منطقه است یکی از دلایل آسفالت این بلوار به شمار می آید و امیدواریم با اجرا و تکمیل این پروژه سهم بسزایی در رونق اقتصادی کسبه این منطقه داشته باشیم.