عملیات توزیع بسته های کمک معیشتی توسط قرارگاه جهادی مصلای ورامین در قالب تداوم رزمایش «مواسات و همدلی» از سر گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری خبر معتبر از ورامین، صبح شنبه و همزمان با ایام دهه ولایت و امامت و عید سعید قربان مرحله جدید توزیع بسته‌های معیشتی از سوی قرارگاه جهادی مصلای ورامین آغاز شد.

بر اساس این گزارش این قرارگاه در مرحله پیشین با ارائه خدمات معیشتی، عمرانی، فرهنگی، درمانی و وام در خدمت محرومین و آسیب دیدگان از کرونا بود و مرحله جدید این خدمات از امروز آغاز شده و تا عید سعید غدیر خم ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام سید محسن محمودی، امام جمعه موقت ورامین در حاشیه این حرکت جهادی در جمع خبرنگاران گفت: همانگونه که امروز نیز مقام معظم رهبری تاکید کردند استمرار حرکت‌های جهادی یکی از مصادیق بارز انقلابی گری است.

محمودی افزود: مصلای نماز جمعه بر اساس رسالت خطیر خود با برپایی این قرارگاه در خدمت مردم عزیز ورامین بوده و خواهد بود، لذا از خیرین می‌خواهیم با اهدای کمک‌های خود به یاری محرومین بشتابند.

امام جمعه موقت ورامین از تمامی گروه‌های جهادی خواست در این مقطع سرنوشت ساز با انجام رسالت دینی و انقلابی خود با یاری محرومین گام بلندی در جهت رفع محرومیت بردارند.

بر اساس این گزارش رزمایش مواسات کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده از کرونا و حوادثی مانند سرمازدگی و سیل و… است که نخستین بار پیشنهاد اجرای آن را رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان خود با مردم ایران اسلامی ارائه فرمودند.

  • منبع خبر : خبرمعتبر