شهردار فرون آباد از آغاز نصب دوربین های پایش شهری به همت مجموعه مدیریت شهری در سطح شهر خبر داد.

به گزارش خبرمعتبر- کورش میرزایی با بیان اینکه عملیات نصب دوربین های پایش شهری در سطح شهر آغاز شده است، افزود: در جهت پایداری هر شهر، مهم‌ترین کار این است که ساکنان آن شهر امنیت داشته باشند و برای این کار باید از ابزارهای نوین استفاده کرد و کنترل به ‌وسیله‌ دوربین و پایش تصویری می‌تواند شهر را در هر دو موضوع حمل ‌و نقل و امنیت کمک کند.

وی ساماندهی فضای تردد شهری و مسایل امنیتی را از اهداف این طرح برشمرد و بیان کرد: هوشمندسازی شهرها باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت خواهد شد لذا توجه به دولت الکترونیک امری الزامی است.

شهردار فرون آباد اذعان داشت: دوربین های پایش تصویری در کنار افزایش امنیت در شهر به عنوان اصلی ترین مولفه، بر روی فرهنگ رانندگی هم اثر مثبت دارد و رانندگان با علم به اینکه دوربین‌ها، رفتار رانندگی آنان را نظارت می‌کنند، قطعا رفتار خود را اصلاح کرده و در نتیجه شاهد کاهش تصادفات و حوادث ترافیکی در شهرها و افزایبش امنیت خواهیم بود؛ کاری که امروز در فرون آباد اجرایی شده و امنیت شهروندان را بیش از پیش کرده است.

میرزایی با تاکید بر به روزرسانی خدمات شهری اظهار کرد: باید از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در اداره شهر استفاده کنیم تا امنیت مورد نظر و مطلوب شهر و شهروندان تامین شود.