رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از اجرای برنامه های هفته افشای حقوق بشر آمریکایی در استان خبر داد.

 به گزارش خبر معتبر در خصوص برنامه‌های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان تهران اظهار داشت: یکی از اصلی ترین اقدامات در این هفته که مورد توجه همه مردم است تولید محتوا در قالب فضای مجازی می‌باشد.

محمودی با اشاره به اینکه توجه به دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و درمان در راستای کنترل زنجیره شیوع بیماری کرونا باعث شده تا مراسم‌های این هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود گفت: طی این هفته برنامه‌های مختلفی در سطح استان برگزار خواهد شد و مردم با حضور در نماز جمعه شعارهای ضداستکباری سر می‌دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: رفتار و خوی وحشیانه پلیس آمریکا در برخورد با مخالفان این کشور بیانی از دیدگاه و منش سیاسی این کشور در قبال کشورهای در حال توسعه نظیر ایران است و این افراد به دنبال ایجاد تفرقه برای کند شدن سرعت پیشرفت این کشورها هستند.

وی در خصوص برنامه‌های تدارک دیده شده برای این ایام بیان داشت: عصر پنج شنبه پنجم تیر ماه حضور در مزار شهید آیت الله بهشتی و شهدای ۷۲ تن در بهشت زهرا را خواهیم داشت و روز ششم تیر گرامیداشت سالروز سو قصد به مقام معظم رهبری در مسجد ابوذر با سخنرانی آیت الله کعبی نماینده مجلس خبرگان رهبری انجام می‌شود.

محمودی اظهار داشت: برگزاری مراسم هفتم تیر و تجلیل از خانواده‌های شهدا، نشست‌های روشنگرانه، فضاسازی تبلیغی در شهرها و تولید محتوای مجازی از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شد است.