شهردار پردیس:از اجرای 10 عنوان برنامه در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی در خودروهای عمومی شهر پردیس برای حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس خبر داد.

مرتضی همتی شهردار پردیس ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: واحد حمل و نقل همگانی شهرداری پردیس از آغازین روزهای شیوع کرونا ویروس، طرح های متنوعی در راستای حفظ سلامت شهروندان اجرایی می کند.

وی ادامه داد: این اقدامات طی روزهای اخیر که شاهد اوج گیری این ویروس منحوس هستیم، با دقتی دوچندان و نظارت کامل این مجموعه در حال پیگیری و اجراست.

به گفته این مقام مسئول، از جمله طرح هایی که در قالب رعایت پروتکل های بهداشتی در خودروهای حمل و نقل همگانی در حال اجراست می توان به ضدعفونی اتوبوس ها و تاکسی ها توسط دستگاه مه پاش فوگر، ضدعفونی ایستگاه های انتظار، تنظیم ساعت حرکت خودروها برای جلوگیری از ازدحام مسافران و نصب و توزیع تراکت های آموزشی اشاره کرد.

همتی ادامه داد: همچنین تحویل اقلام بهداشتی شامل کاور جداکننده فضای راننده و مسافر، مواد ضدعفونی کننده، دستکش، ماسک و … به صورت دوره ای به رانندگان، کاهش تعداد مسافر در خودروها، نظارت دقیق و تذکر به رانندگان و مسافران برای استفاده از ماسک و … نیز در ردیف دیگر اقدامات شهرداری پردیس قرار می گیرد.