فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه اداره ثبت اسناد و املاک بیشترین شکایات و کمترین رسیدگی‌ها را داشته است، گفت: از عملکرد ثبت اسناد و مخابرات راضی نیستیم.

به گزارش خبر معتبر از دماوند،مهدی حیدری در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: نارضایتی‌هایی را در برخی از دستگاه‌ها شاهد بودیم، گاهی شرایط قانونی اجازه نداده است که کار یک ارباب رجوع انجام شود اما در جایی دیگراین فرد پاسخگویی مناسبی را نگرفته است.

وی افزود: اداره ثبت اسناد و املاک بیشترین شکایات و کمترین رسیدگی‌ها را داشته است و کمترین توجه توسط مدیرکل به آن صورت گرفته است که تعیین تکلیف و رسیدگی به وضعیت این مهم برای فرمانداری در اولویت قرار دارد.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: این نوع کار کردن و پاسخگویی نامناسب نه تنها توهین به ارباب رجوع است بلکه توهین به کارکنان نیز هست، این افراد در چارچوب بیمارگونه‌ای قرار گرفته‌اند و اینگونه کار کردن به عادت تبدیل شده است.

حیدری ادامه داد: مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران و دیگر اداراتی که چنین عملکردی دارند باید رسیدگی کنند زیرا بازتاب بد آن به نظام برمی‌گردد. باید هرچه سریعتر نسبت به اصلاح بسیاری از امورات در دو اداره رودهن و دماوند اقدام شود.