بخشدار جلیل آباد طی پیامی ارتقای روستای جلیل آباد به شهر را به مردم شریف این شهر تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار خبر معتبر از پیشوا، مصطفی قاسمی، بخشدار جلیل آباد در پیام تبریک خود ضمن ابراز خرسندی از به نتیجه رسیدن دیدارها و مکاتبات متعدد و پیگیری های متوالی در خصوص شهر شدن روستای جلیل آباد، اظهار داشت: در این خصوص صمیمانه از تلاش های فرماندار، دیگر مسئولین دلسوز شهرستان، مدیران استانی ونیز همیاری و وفای به عهد وزیر کشور که از گذشته تا به حال به طور جد پیگیر موضوع بودند، قدردانی می کنم‌.
قاسمی افزود: جلیل آباد سرزمین مردم ولایی، قانع و نجیب است که لیاقت آنان ورای شرایط کنونی ست وباید بسیار زودتر در تقسیمات کشوری به شهر تبدیل می شد و امید است در آینده و به واسطه شهر شدن این روستا و همت همه مسئولین به مرور شاهد پیشرفت، رفع محرومیت و فردایی روشن در این منطقه باشیم.

قاسمی با اشاره به اینکه، ارتقای این روستا به شهر از مطالبات به حق ساکنین شریف جلیل آباد بود که توانستیم به آن جامه عمل بپوشانیم، اظهار داشت؛ این ترقی پایان راه نیست بلکه سرآغاز مسیر عمران، آبادانی، رشد و تعالی ست که همتی همگانی رامی طلبد.
وی در پایان افزود: در پی این تغییر، باید تغییراتی اساسی در بسیاری از زیرساختهای شهر جهت خدمات دهی به شهروندان صورت پذیرد، که از جمله آنها تاسیس شهرداری، تامین تجهیزات و رفع کمبودهای موجود برای استقرار شهرداری است، که تا حدودی انجام پذیرفته است.

  • نویسنده : معصومه شهبازی
  • منبع خبر : خبرمعتبر