فرماندۀ انتظامی شهرستان ورامین ، اصحاب رسانه را همکار و همراه نیروی انتظامی شهرستان در رویدادهای مختلف و خبرنگاران را پیشگامان تولید امنیت دانست.


به گزارش خبرگزاری خبر معتبر از ورامین، سرهنگ جعفر شمس بیرانوند، فرماندۀ نیروی انتظامی شهرستان ورامین، با اعلام این مطلب افزود: رسانه ها در انعکاس مشکلات و کاستی های شهرستان نقش مهمی ایفا می کنند که این امر کمک حال پلیس است.

وی گفت: از ابتدای سال پاکسازی مناطق آلوده به جرم و حضور مجرمین انجام شده است . سرقت های خشن در ورامین نداشتیم و همچنین از ابتدای سال ، ۱۳۶۷ سارق در ورامین دستگیر شده است.

شمس بیرانوند اظهار داشت: در حوزه کشف سرقت هم ۲۲درصد رشد داشتیم اما آمار سرقت هم بالا رفته است. برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر در ورامین با دستور فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران در شهرستان ورامین انجام شد و در طرح های مختلف ۲۲۴ نفر که اکثرا توزیع کنند مواد مخدر هستند دستگیر شدند

این مقام انتظامیبا اشاره به اینکه، روز گذشته یک توزیع کننده مواد مخدر با ۱ کیلو شیشه توسط نیروی انتظامی دستگیر شده است، افزود: از ابتدای سال جاری ۲۱۴ مورد درگیری و نزاع فردی و ۳۰ فقره درگیری و نزاع دسته جمعی در ورامین رخ داده است که ردپای اوباش سابقه دار هم در این نزاع ها دیده می شود.

  • منبع خبر : خبرمعتبر