در جلسۀ مشترک بسیج و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین، پیرامون بسیج ادارات بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش خبرنگار خبر معتبر از ورامین، ابراهییم ولایت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین طی نشستی با سراجی، مسئول پایگاه بسیج ادارات ورامین، رضایی و تنی چند از اعضای بسیج شهرستان، ضمن معرفی فرمانده پایگاه بسیج شهرستان، پیرامون تشکیل بسیج به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه ولایت پس ازاشاره به اهمیت الحاق کارمندان به بسیج عنوان داشت: برای دعوت کارمندان به این سازمان، نیازمند تغییرات اساسی هستیم. از این رو تامین منابع مالی و فراهم آوردن نیازهای اولیه و اساسی برای کارمندان، نظیر تهیه لباس فرم بسیج نخستین گام در این راستا می تواند باشد.

در ادامه ولایت با اشاره به لزوم تاسیس یک شعبه از بانک دی در ورامین، جهت سهولت انجام امور و رفاه حال خانواده های شهدا و ایثارگران اظهار داشت: این موضوع هفتۀ گذشته با فرماندار مطرح شد و ضمن امید به پیگیری ایشان، نامه ای نیز به رئیس پایگاه بسیج ورامین جهت پیگیری مجدانه نوشته و صادر می شود.

مسئول پایگاه بسیج ورامین نیز پس از تشکر از خدمات رسانی صادقانه و دلسوزانۀ کارکنان بنیاد شهید شهرستان، و آرزوی موفقیت و پیروزی برای ایشان و همچنین تاکید بر لزوم پیگیری موضوعات مطرح شده در جلسه، افزود: سازمان بسیج شهرستان ا ز آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی درپیشگیری و کنترل این ویروس منحوس داشته و از این پس نیز آمادۀ خدمت رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگر در این زمینه می باشد.

  • نویسنده : معصومه شهبازی
  • منبع خبر : خبرمعتبر