ورامین- امام جمعه موقت ورامین با تاکید بر اینکه مردم برای سال نو در خانه ها بمانند تا شیوع ویروس بیشتر نشود گفت: اطلاع رسانی نادرست بازار شایعات را داغ می‌کند. به گزارش خبر معتبر- حجت الاسلام سید محسن محمودی در پیامی تحت عنوان «پیام جمعه»، اظهار داشت: ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی امروز در مواجهه […]

ورامین- امام جمعه موقت ورامین با تاکید بر اینکه مردم برای سال نو در خانه ها بمانند تا شیوع ویروس بیشتر نشود گفت: اطلاع رسانی نادرست بازار شایعات را داغ می‌کند.

به گزارش خبر معتبر- حجت الاسلام سید محسن محمودی در پیامی تحت عنوان «پیام جمعه»، اظهار داشت: ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی امروز در مواجهه با یک ویروس منحوس هستند که برخی آن را یک جنگ بیوتروریسم بر علیه ملت‌ها و دولت‌ها می‌دانند، ما باید با همدلی و هوشیاری در این جبهه نیز پیروز شویم.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، پزشکان و پرستاران شهید و با عرض تسلیت به خانواده‌های داغدیده و مصیبت زده از مردم خوب و صمیمی خواست که توصیه‌ها و هشدارهای بهداشتی را جدی بگیرند.

محمودی بیان داشت: وقتی نماز جمعه با آن همه عظمت تعطیل می‌شود یعنی باید به سلامت خود اهمیت بدهید و در خانه بمانید و از مسافرت پرهیز کنید افزود: این موارد از توصیه‌های اکید است که باید به آن توجه شود.

امام جمعه موقت ورامین عنوان داشت: به همه مردم توصیه اکید می‌شود که هنگام تحویل سال نو در خانه و در کنار خانواده‌ها حضور داشته باشید و از هرگونه اجتماع و حضور در اماکن متبرکه و گلزارهای شهدا خودداری شود.

وی گفت: لازم میدانم از رؤسای شبکه بهداشت و درمان منطقه و مدیران بیمارستان و پزشکان و پرستاران تشکر کنم و از همه مردم و تمامی عناصر تأثیرگذار، پزشکان و پرستاران بازنشسته درخواست می‌کنم به عوامل بهداشت و درمان کمک کنند و در خدمتگزاری به مردم عزیز شریک و سهیم باشند.

محمودی با اشاره به وجود ظرفیت گروه‌های جهادی اظهار داشت: ورامین از لحاظ گروه‌های جهادی دارای ظرفیت بالایی است و در زمان دفاع مقدس و دفاع از حرم و حوادث مختلف این ظرفیت‌ها خوش درخشیده اند و در این راستا از عزیزان گروه‌های جهادی موکب‌های اربعین حسینی و همه عناصر تأثیرگذار درخواست می‌کنم به مردم کمک شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه اطلاع رسانی دقیق یکی از ضرورت‌هایی است که متأسفانه فقدان آن درد کهنه ای است که تا کنون درمان نشده و جبران ناپذیری آن در حوادث اخیر مشهود است، چرا که عدم اطلاع رسانی درست بازار شایعات را داغ می‌کند و به مردم آسیب می‌زند لذا از مسئولان امر درخواست می‌شود به این مهم اهمیت بیشتری داده شود.