مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: دستورالعمل‌های لازم در خصوص برگزاری امتحانات نهایی به ۱۷حوزه برگزاری امتحانات نهایی ابلاغ شده تا با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی امتحانات نهایی برگزار شود.

به گزارش خبر معتبر از قرچک غلامرضا بختیاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در حاشیه بازدید رئیس اداره ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات  اداره ‌کل آموزش ‌و پرورش شهرستان‌های استان تهران از این اداره، اظهار کرد:  خدا را شاکریم که به همت همکاران پرتلاش ما در آموزش و پرورش شهرستان قرچک با وجود ویروس منحوس کرونا که مدارس را تعطیل کرد ولی  آموزش در فضای مجازی و سامانه شاد ادامه داشت تا اینکه به یاری خداوند سال تحصیلی جاری را به پایان برسانیم.

وی بیان داشت: دستورالعمل‌های لازم در خصوص برگزاری امتحانات نهایی به ۱۷حوزه برگزاری امتحانات نهایی  ابلاغ شده تا با رعایت  تمامی پروتکل‌های بهداشتی در زمان برگزاری امتحانات رعایت شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک تصریح کرد: دانش‌آموزان پایه‌های هفتم، هشتم دوره متوسطه اول و دهم و یازدهم متوسطه دوم از طریق فضای مجازی امتحانات پایان سال خود را برگزار خواهند کرد.

بختیاری ابراز کرد:  تمامی حوزه‌های امتحان نهایی هر روز قبل از برگزاری آزمون ضدعفونی خواهد شد و تمام دانش‌آموزان با ماسک و رعایت فاصله اجتماعی درجلسه امتحان حضور خواهند یافت.

وی در ادامه گفت: ستاد  ثبت نام دانش‌آموزان در مدارس تشکیل شده و ثبت نام در مدارس بعد ازبرگزاری امتحانات پایان سال  آغاز خواهد شد، همچنین ثبت نام دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد از طریق سامانه سجا انجام می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک عنوان کرد:  جلسه کمیته توسعه مدیریت و ساماندهی نیروی انسانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با حضور اعضاء برگزار و اقدامات لازم در خصوص نحوه ساماندهی به معاونت‌ها ابلاغ شده تا به نحو احسن ساماندهی نیروها را تا پایان قبل از شروع سال جدید انجام دهند.

بختیاری در پایان یادآور شد: تکریم ارباب رجوع و صیانت  حقوق شهروندی اولویت بنده و همه همکارانم در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک است که امیدوارم به نحو احسن به مرحله اجرا در آید.

به گزارش فارس، فرامرز تاجیک رئیس اداره ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات  اداره ‌کل آموزش ‌و پرورش شهرستان‌های استان تهران به همراه هیأت همراه امروز با حضور در آموزش و پرورش شهرستان قرچک با غلامرضا بختیاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیدار و در خصوص  آغاز ثبت نام دانش‌آموزان شهرستان قرچک و روند ساماندهی نیرو گفت‌وگو کرد.