عضو هیئت موسس تیم فوتسال لیگ برتری ستارگان ورامین گفت: به دلیل جذابیت فوق العاده ورزش فوتسال و هزینه کمتر تیمداری آن نسبت به ورزش های دیگر و برد رسانه ای مطلوب آن چندین تیم خواستار حضور در لیگ برتر فوتسال هستند، به همین خاطر گمانه زنی هایی مبنی بر خرید امتیاز این تیم مطرح می شود که تماما گمانه زنی بوده و با قاطعیت تمام بنویسید که امتیاز تیم فوتسال لیگ برتری ستارگان در ورامین حفظ می شود.

به گزارش خبر معتبر به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان ورامین، مصطفی نعمت وند، پیش از ظهر امروز در خصوص شایعاتی مبنی بر فروش امتیاز تیم لیگ برتری ستارگان ورامین گفت: این که تیم بزرگی همانند استقلال خواستار خرید امتیاز تیم لیگ برتری فوتسال و حضور در لیگ برتر است نشان دهنده جایگاه ویژه این رشته در نزد اهالی ورزش و جامعه بوده و خرسندیم که شهرستان ورامین دارای این امتیاز بوده و در لیگ برتر فوتسال شرکت می کند.

وی افزود: تیم فوتسال لیگ برتری ستارگان ورامین امسال هم با حمایت و درایت مسئولان ارشد شهرستان در مسابقات لیگ برتر شرکت می کند و این روزها نیز جلساتی در این راستا برگزار می شود.

نعمت وند تصریح کرد: مبالغی از قرارداد ها از سال گذشته باقی مانده که در حال تعیین تکلیف بدهی ها هستیم و برای سال جدید نیز برنامه ریزی هایی انجام شده است.

فوتسالیست محبوب ورامین خاطرنشان کرد: ورزش فوتسال جذابیت بالایی داشته و دارد و هزینه تیمداری آن مراتب به خیلی از رشته های دیگر کمتر است ضمن که این برد رسانه ای بسیار مطلوبی دارد و همین امر سبب شده است تا تیم های بزرگ و حرفه ای همچون استقلال خواهان حضور در لیگ برتر فوتسال باشند و ما به داشتن چنین تیمی افتخار می کنیم.