استاندار تهران با انتقاد استاندار تهران از نحوه برگزاری مراسم شهرداری شمشک گفت: مسیر شمشک به دیزین هرچه زودتر بازگشایی شود.

 به گزارش خبر معتبر انوشیروان محسنی استاندار تهران صبح امروز در مراسم افتتاح شهرداری شمشک بر رعایت نکردن فاصله اجتماعی انتقاد و اظهار کرد: در شرایط بحرانی کرونا هستیم و با توجه به اینکه حضور در محیط‌های بسته یکی از عوامل شیوع بیماری است بهتر بود مراسم به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می‌شد.

وی ادامه داد: هر تلاش مسؤولان که در راستای  رفع مشکلات مردم باشد و رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد قابل تقدیر بوده و ساختمان شهرداری شمشک و دربندسر از این دست اقدامات است.

استاندار تهران با بیان اینکه طرح هادی شهر شمشک و دربندسر  که بعد از گذشت ۷ سال بصورت دقیق و کارشناسی شده تدوین شده باید عملیاتی شود، افزود: امروز با حضور  فرمانداری باتجربه و کاردان  در کنار بخشداران  باتجربه و ائمه جمعه عدالت خواه در شمیرانات شرایطی فراهم شده تا  آن چنان که شایسته است به مردم این منطقه خدمت کنیم.

بندپی یادآور شد: جاده شمشک به دیزین باید هرچه سریع‌تر بازگشایی شود و هر کاری که در حوزه به عهده اداره کل استان تهران است با کمترین زمان باید انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: مسیر دسترسی به شهرهای شمیرانات و منطقه کمرخانی که همواره با ریزش سنگ مواجه است باید هر چه سریع‌تر بازسازی شود چرا که گردشگری ظرفیت بالقوه شمیرانات است و به واسطه تردد میسر می‌شود.

استاندار تهران در پایان تأکید کرد: مصوبه شورای عالی امنیت ملی در سال ۸۲ در خصوص شهرستان شمیرانات به هیچ وجه نباید زمین بماند و در اولین فرصت مسؤولان آبفای استان تهران باید طرح فاضلاب شهرهای شمیرانات را اجرایی کند.