فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری با بیان اینکه سپاه فارغ از جناح بندی‌ها و گروه‌های سیاسی برای رفع مشکلات جامعه تلاش می‌کند، گفت: از کسانی که در جهت اقتدار نظام قلم می‌زنند حمایت می‌کنیم چرا که حفظ دستاوردهای نظام از اولویت‌ها است که باید رسانه‌ها به آن توجه کنند.

به گزارش خبرمعتبر از شهر ری، سرهنگ روح الله قنبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) در نشست هم اندیشی با اعضای اندیشه ورز بسیج رسانه شهرری، اظهار کرد: سپاه فارغ از جناح بندی‌ها و گروه‌های سیاسی براساس وظایف ذاتی خود تلاش می‌کند مشکلات و معضلات را در حوزه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و سایر موارد رفع کند و در این راه از کسانی که در جهت اقتدار نظام قلم می‌زنند و گام برمی‌دارند حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: فعالیت‌ها و خدمات رسانه‌های مختلف و فضای مجازی شهرستان را رصد می‌کنیم تا در راستای رفع مشکلات و کاستی‌های این حوزه و تقویت توان رسانه‌ای شهرستان به منظور حفظ دستاوردهای نظام مساعدت این قشر را کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) تصریح کرد: فعالیت رسانه‌های مجازی شهرستان ری در ترویج تفکر انقلابی ضعیف و حداقلی بوده است که باید آسیب شناسی شده و در جهت ارتقاء این حوزه تلاش شود.

در ادامه جلسه اعضای هیأت رئیسه بسیج رسانه و خانه مطبوعات ری دیدگاه‌ها و دغدغه‌های حوزه صنفی خبرنگاران را بیان و در جهت تقویت توان رسانه‌ها تبادل نظر کردند.

  • منبع خبر : فارس