فرمانده انتظامی شرق استان تهران از شناسایی و دستگیری باند سارقان حرفه ای قطعات خودرو با ۳۰ فقره سرقت در شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش خبر معتبر از ورامین، سردار  کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار کرد: در پی افزایش وقوع سرقت قطعات خودرو در روستاهای سطح شهرستان ورامین بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهید قدوسی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی اعضای باند سرقت قطعات خودرو را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی هر ۳ متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: متهمان پس از دستگیری و انتقال به کلانتری در تحقیقات به عمل آمده به ۳۰ فقره سرقت لوازم و قطعات خودرو، مشاعات منزل و باغات و موتورسیکلت در سطح شهرستان اعتراف کردند.

وی خاطرنشان کرد:برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان نیز انتظار می‌رود در صورت وقوع این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

عزیزی در پایان تاکید کرد: از شهروندان عزیز می خواهیم با در نظر گرفتن نکات امنیتی از اموال خود در برابر سارقین و هنجار شکنان حفاظت کنند تا آسیبی به اموال شان نرسد.

  • منبع خبر : فارس