امام جمعه قرچک گفت: بدون شک این تعصبات پوچ و بی اساس به ضرر دنیای کفر و استکبار و صهیونیسم تمام خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک ضمن محکومیت اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت پیامبر اسلام(ص)، اظهار کرد: در روزهای گذشته شاهد حرکتی ضدانسانی و حماقتی بی بدیل از یک رئیس دولت نسبت به شخصیت والای نبی اکرم بوده‌ایم که بدون شک این تعصبات پوچ و بی اساس به ضرر دنیای کفر و استکبار و صهیونیسم تمام خواهد شد و بدون شک با توجه به اعتراف صاحبان فکر و عقل و علم در دنیا به حقانیت اسلام ناب و شخصیت پیامبر اعظم (ص) باید مخالفین و رقبا احساس خطر کنند.

وی گفت: بزرگانی در دنیای غرب که صاحب عقل درست و انصاف هستند به نیاز جامعه مدرن امروز به شخصیت والایی مثل پیامبر و الگو گرفتن از تفکر آن حضرت اعتراف می‌کنند.

امام جمعه قرچک ادامه داد: یک دانشمند بزرگ غربی در شخصیت پیامبر اسلام گفته است در دنیای امروز نیاز به هادی و رهبری مثل محمد(ص) داریم تا دردهای جامعه مدرن را درمان کنیم و قرآن واقعا یک معجزه است و دیگری نیز دنیای مدرن را تشنه اخلاق حسنه می‌داند و این اخلاق را به نبی اکرم نسبت می‌دهد.

حجت الاسلام اسماعیلی اضافه کرد: بدون شک متوجه هستیم این حرف‌ها برای انحراف اذهان و افکار نسل نو انجام می‌گیرد ولی قطعاً جواب معکوس می‌دهد و هدفی جز خوش خدمتی به صهیونیست‌ها ندارند تا بتوانند جلوی ترویج اسلام ناب را بگیرند ولی به لطف الهی بزرگترین ضربه را به خودشان می‌زنند.

وی بیان کرد: امروزه بیداری جهانی در شناخت اسلام به وجود آمده است، هر چند تروریست‌هایی که دشمنان تربیت کردند و آن‌ها را به عنوان مسلمان معرفی کرده تا چهره اسلام را دگرگون جلوه دهند و به تحریف اسلام ناب بپردازند اما این نیز جواب نخواهد داد و به تعبیر مقام معظم رهبری اسلام دین معنویت، عقلانیت و عدالت است.