ورامین- امام جمعه موقت ورامین اهداف قرارگاه جهادی مصلا نماز جمعه ورامین را تشریح کرد و گفت: این قرارگاه جهادی هر هفته در یک روستا حضور می یابد.

به گزارش خبر معتبر، حجت الاسلام سید محسن محمودی صبح شنبه در تشریح اهداف حضور قرارگاه جهادی مصلای ورامین در روستاها در جمع خبرنگاران گفت: پس از اعلام طرح مواسات به خاطر کرونا، مصلای نماز جمعه ورامین به فکر تشکیل قرارگاه جهادی افتاد که گزارش عملکرد آن فرصتی دیگر را می‌طلبد.

وی افزود: ورامینی‌ها از ۴۱ سال گذشته خاطره خوشی دارند که امام جمعه ورامین به همراه مردم علاقمند روزهای گرم تابستان برای درو کردن گندم و چیدن پنبه و….. به یاری کشاورزان می‌رفتند و آن حرکت‌ها زمینه ساز تشکیل جهاد سازندگی شد.

امام جمعه موقت ورامین گفت: از آنجایی نماز جمعه به فرموده مقام‌معظم رهبری قرارگاه فرهنگی هر شهر است، لذا در ستاد نماز جمعه ورامین تصمیم گرفته شد، به روستاها نیز توجه ویژه ای شود و حضور قرارگاه جهادی مصلا در روستاها با اهداف فرهنگی و خدمات اجتماعی صورت می‌گیرد.

محمودی افزود: مردم با استفاده از این فرصت به بیان برخی مشکلات می‌پردازند که همراهی و همدلی مسئولان امر شایسته تقدیر بوده است، برخی مسئولانی که مورد خطاب مردم بوده‌اند با آغوش باز پذیرای سخن مردم بوده‌اند که باید صمیمانه از آنها تشکر کرد.

وی ادامه داد: نماز جمعه جایگاه اجرایی ندارد ولی می‌تواند حلقه وصل مردم و مسئولان باشد که امید است در این هدف فرهنگی نیز موفق عمل کند.

محمودی گفت: قطعاً قرارگاه جهادی از نقطه نظرات مردم و مسئولان بهره خواهد برد و امید است، دوستان همراه در قرارگاه فقط برای رضای الهی و خدمت به مردم عزیز در مسیر حرکت را ادامه دهند.