فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: خوشبختانه اهدای کمک مومنانه به نیازمندان در مساجد، پایگاه‌های بسیج و موکب های ورامین به سنت تبدیل شده است.

به گزارش خبر معتبر ، سرگرد سعید تاجیک فرمانده سپاه ورامین در جلسه هماهنگی مرحله سوم رزمایش مواسات و همدلی اظهار کرد: امروز مرحله سوم کمک های مومنانه در ورامین کلید می‌خورد، در دو مرحله قبل کمک مؤمنانه در ماه رمضان، دهه ولایت، محرم و ماه صفر بیش از چهل هزار بسته بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا اهدا شده است.

وی گفت: خوشبختانه در مساجد، پایگاه های بسیج و موکب های ورامین اهدای کمک های مومنانه به نیازمندان به سنت تبدیل شده است.

فرمانده سپاه ورامین برخی از اقلام در دوره های قبل رزمایش مواسات و پس از آن را بدین شرح اعلام کرد:  ۵۳ مورد قربانی دام بعد از مرحله دوم و توزیع گوشت آن بین نیازمندان، اهدای ۲۹۰۰ عدد کارت هدیه به مبلغ ۸۷۰ میلیون تومان، کمک به ۱۴۰ خانواده نیازمند به مبلغ ۴۲ میلیون تومان که بعضا برای کرایه خانه مشکل داشتند، ۱۸۵ هزار پرس غذای گرم، ۳۲۰۰ مورد کمک برای تهیه لوازم التحریر به مبلغ ۱۹۲ میلیون تومان  بوده است.

تاجیک با تشکر ویژه از مساجد سطح شهر اشاره ای به یکی از این مساجد داشت و گفت: مساجد و ائمه مساجد برای مردم نیازمند پایگاه و مأمن شده‌اند و نمونه آن مسجد حضرت خدیجه(س) است که در یک مورد ۳۰۰عدد کاپشن بین نیازمندان اهدا کرده است.

وی در پایان با تشکر از مسئولین، خیرین و مردم بیان کرد: هماهنگی در شهرستان در خصوص اهدای کمک های مومنانه بی نظیر است و امیدواریم بتوانیم در مرحله سوم رزمایش که رهبری معظم انقلاب اسلامی در بیانات اخیر خویش به آن پرداختند، بتوانیم بخش بیشتری از نیازمندان را تحت پوشش قرار دهیم.