نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم ثبات بازار گفت: مردم هر روز با افزایش قیمت ها مواجه هستند.

به گزارش خبر معتبر – علیرضا پاک فطرت در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: رأی نمایندگان به اصلاحیه بودجه به معنای رضایت آنها از رفتن آن به سمت اصلاح ساختار است تا با انجام اصلاحات به سمت تولیدمحور بودن و اشتغال پیش برویم.

وی ادامه داد: متاسفانه بودجه‌ای که پیش رو داریم، بودجه‌ای تورم زا است و اگر دقت نکنیم، سال آینده نیز تورمی بیش از امسال خواهیم داشت.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور درباره عدم نظارت در دولت و ساختار دولت به ویژه سازمان حفاظت محیط زیست، تصریح کرد: متاسفانه این سازمان از قوانین سوءاستفاده می‌کند و چوب لای چرخ تولید و تولیدکنندگان می‌گذارد، لذا امید می‌رود رئیس جمهور نظارت بیشتری بر این سازمان داشته باشد.

پاک فطرت خطاب به دولت و وزرای امور اقتصادی و صمت درخصوص عدم کنترل بازار، گفت: متاسفانه بازار ثبات ندارد، به همین دلیل مردم آرامش لازم را ندارند، چرا که هر روز با افزایش قیمت‌ها مواجه می‌شوند.

وی اظهار داشت: مشکل امروز کشور بحث مسکن است و دولت به جای اینکه درخصوص ساخت مسکن تسهیل کند، روزانه قیمت مصالح ساختمانی به ویژه قیمت آهن و سیمان که اصل کار ساختمان سازی است را افزایش می‌دهد.