همزمان با افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در این روزها و با توجه با وجود افرادی سودجو که در این برهه زمانی از ناراحتی و دگرگونی مردم لذت می برند هنوز انسان هایی هستند که بدون هیچ چشم داشتی اقدام به تولید ماسک کرده و آن را به صورت رایگان بین عموم مردم توزیع می […]

همزمان با افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در این روزها و با توجه با وجود افرادی سودجو که در این برهه زمانی از ناراحتی و دگرگونی مردم لذت می برند هنوز انسان هایی هستند که بدون هیچ چشم داشتی اقدام به تولید ماسک کرده و آن را به صورت رایگان بین عموم مردم توزیع می کنند.

به گزارش خبر معتبر- ورامین علی تاجیک مدیر مجموعه بازرگانی تانیا در گفتگو با خبرمعتبر ضمن ابراز تاسف بابت کمبود مواد شوینده و ضدعفونی خصوصا ماسک های بهداشتی به دلیل احتکار و ناهماهنگی های به عمل آمده و مهم دانستن پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا اظهار داشت: در اولین روزهای شیوع این ویروس در سطح کشور به داروخانه های سطح شهر ورامین برای خرید ماسک و الکل مراجعه کردم ولی از هر داروخانه دسته خالی بازگشتم. با توجه به اینکه خودم مادر سالخورده ای دارم که دچار مشکلات ریوی می باشد و مبتلا شدن به این ویروس برای افراد مسن خطر آفرین تر از سایر افراد جامعه است با همکاران خود در مجموعه تانیا به فکر تولید و توزیع رایگان ماسک بین شهروندان افتادیم.

مدیر بازرگانی تانیا در ادامه افزود: عدم وجود ماسک والکل بهداشتی که یکی از وسایل مهم پیشگیری در خصوص این ویروس است نگرانی و دگرگون در مردم را دوچندان کرد. امروز همه مردم و مسئولان در کنار هم به مقابله با کرونا برخاسته و یقیناً به زودی شاهد ریشه‌کنی این بیماری ناخواسته در کشور خواهیم بود.

تاجیک در ادامه افزود: همکاران ما در مجموعه تانیا با تهیه چندین چرخ خیاطی و مواد اولیه شامل (پارچه نانو – کش های مخصوص- پلاستیک و پک مخصوص) خط تولید ماسک رایگان را راه ادازی کردند که این اقدام امروز با تولید ۲ هزار ماسک در روز به سرانجام رسیده است.

وی در ادامه گفت:با توجه به درج اطلاعیه در پشت شیشه های صنوف سطح شهرستان و مجموعه بارویکرد اطلاع رسانی در رسانه های محلی مردم با مراجعه به بازرگانی تانیا واقع در ورامین- خیابان ۱۵ خرداد می توانند ماسک مورد نیاز خود را به صورت رایگان تحویل بگیرند

تاجیک در پایان اذعان کرد: از آنجا که مقابله با بیماری کرونا همکاری همه مردم و مسئولان را می‌طلبد، انتظار می‌رود که همه با هم پای کار آمده و هر کس به اندازه سهم و وسع خود در این مسیر همکاری کرده و کاری نکنیم که بعداً به‌خاطر گران‌فروشی و احتکار شرمنده هم‌ وطن های خود شویم.