امام جمعه قرچک: پیچ اقتصادی را باید رد کنیم اوضاع به وجود آمده در قالب طرح اقتصادی دولت راهگشا خواهد بود و قطعاً عاقبت خوبی را برای اقتصاد کشور رقم خواهد زد، مردم به دولت در طرح اقتصادی پیش رو اعتماد داشته باشند.

به گزارش خبرمعتبر _ حجت الاسلام والمسلمین حجت الله اسماعیلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قرچک با اشاره به طرح اقتصادی دولت اظهار داشت: تأمین کالاهای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تومانی امکان‌پذیر نیست، درگذشته هم ۴۵ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی داشتیم که ۱۸ میلیارد دلار آن هدر رفت و ۲۷ میلیون دلار به جیب دلالان افتاد، جراحی اقتصادی سخت است ولی باید دولت دقت و نظارت درست داشته باشد و مردم نیز همراهی کنند.

وی افزود: این پیچ اقتصادی را باید رد کنیم اوضاع به وجود آمده در قالب طرح اقتصادی دولت راهگشا خواهد بود و قطعاً عاقبت خوبی را برای اقتصاد کشور رقم خواهد زد، مردم به دولت در طرح اقتصادی پیش رو اعتماد داشته باشند.

 

امام جمعه قرچک گفت: این وضعیتی که پیش‌آمده در گذشته باید اتفاق می‌افتاد و دولت برای حل مشکلات چاره‌ای ندارد منتهی باید دقت داشته باشد اگر مدیریت در این زمینه نداشته باشد اوضاع برهم خواهد خورد.

 

اسماعیلی با اشاره به احتکارهای اخیر صورت گرفته در قرچک بیان داشت: فروشندگان و کسبه نیز باید انصاف داشته باشند و همراه مردم و دولت باشند، ولی می‌بینیم خیلی‌ها عکس این موضوع عمل می‌کنند، در شهرستان قرچک چندین تن آرد روغن، شکر، ماکارونی، احتکار شده‌است