به منظور پایش میزان امنیت و ارائه آموزش های لازم، بخشدار، فرمانده پاسگاه و حوزه های بسیج جلیل آباد از روستاها بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار خبر معتبر از ورامین، روز گذشته مصطفی قاسمی بخشدار جلیل آباد، به همراه فرمانده پاسگاه و حوزه های بسیج این بخش از روستاهای حوزه استحفاظی خود بازدید نمودند.
قاسمی با اشاره به ضرورت انجام این بررسی های میدانی عنوان داشت: قرار گرفتن در جریان امور مردم و بررسی مشکلات و خواسته های آنان همواره در اولویت کار بخشداری قرار دارد و برای رسیدن به این مهم باید به طور مستقیم وارد میدان شد.
وی اظهار داشت؛ در این بازدید که به منظور بررسی میزان امنیت عمومی روستاییان انجام شد، تلاش نمودیم با ارائه راه کارهای اساسی و نیز آموزش نکات لازم به روستاییان از بروز هر گونه ناامنی و ایجاد مزاحمت برای آنها جلوگیری به عمل آوریم.
قاسمی گفت: پس از آموزش های لسانی به کشاورزان و دامداران در راستای پیشگیری از سرقت احشام و محصولات آنان و نحوه جلوگیری از این قبیل اتفاقات، دوربین های مداربسته در سطح بخش بررسی و پایش شد.
وی گفت: ضمن حصول اطمینان از سلامت این دوربین ها و رفع مشکلات احتمالی آنها جهت برقراری آرامش و آسایش ساکنین، از آنها خواسته شد که با تعاون و همکاری لازم با مسئولین انتظامی از بروز هرگونه ناهنجاری و قانون شکنی جلوگیری به عمل آورند.
در پایان قاسمی ضمن تشکر از همکاری و همراهی مقام های نظامی و انتظامی در این بازدید، از سایر ارگان ها درخواست نمود تا درصورت تمایل در این بازدید ها که به صورت هفتگی از روستاها انجام می پذیرد شرکت نموده و به رفع مشکلات احتمالی کمک نمایند.

  • نویسنده : معصومه شهبازی
  • منبع خبر : خبرمعتبر