با انتقال امتیاز تیم ستارگان ورامین بعد از گذشت ۴ سال تیم فوتسال شهید منصوری قرچک در خانه اصلی خود یعنی سالن هفت تیر تمرینات خود را آغاز کرد.

به گزارش خبر معتبر ، تیم فوتسال شهید منصوری قرچک با انتقال امتیاز تیم ستارگان ورامین و انتخاب سرمربی جدید، از سه‌شنبه تمریناتش را برای حضور در لیگ برتر شروع کرد.

هشتم آبان ماه رئیس هیأت‌مدیره باشگاه فوتسال ستارگان ورامین اعلام کرد که «تیم فوتسال شهید منصوری قرچک با انتقال امتیاز ستارگان ورامین احیاء می‌شود.»

با انسجام و همدلی مسؤولان شهرستان قرچک تیم فوتسال شهید منصوری قرچک، به شکل رسمی تمرینات خود را در سالن هفت تیر آغاز کرد.

تیم فوتسال شهید منصوری قرچک یکی از تیم‌های باسابقه با یک نائب قهرمانی در آسیا و ۲ قهرمانی در لیگ برتر فوتسال است که از حمایت تماشاگران پرشور قرچکی برخوردار است که امروز رسماً فعالیت خود را پس از ۴ سال دوری آغاز کرد.

حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک، اعضای شورای شهر، رضا سهم دینی مدیرعامل تیم، کریم منصوری رئیس هیأت مدیره، محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان، برخی از مسؤولان و هیأت مدیره سابق ستارگان ورامین و بعضی از هواداران در تمرینات تیم شهید منصوری قرچک حضور یافتند تا به بازیکنان و اعضای شهید منصوری روحیه بدهند.

نماینده فوتسال شهر قرچک، از زمان اعلام انتقال امتیاز تا به حال محمد جامع، سروش احمدنیا، بهروز عظیمی، مجتبی پارسا و فرزین مهری را به خدمت گرفته است و یک بازی دوستانه برابر دلسوختگان قم برگزار کردند که با نتیجه ۶ بر ۳ پیروز شدند.

باشگاه شهید منصوری قرچک از جمله تیم‌های ریشه‌دار و باسابقه فوتسال ایران است که در مرداد ۹۵ پس از ۱۷ سال در حالی که چند سالی با مشکلات مالی زیادی مواجه بود، سرانجام امتیاز خود را واگذار کرد و امروز پس از انتقال امتیاز تیم ستارگان ورامین تمریناتش را  آغاز کرد.