نماینده مردم پیشوا ورامین قرچک در اولین جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا در سال جدید پیگیری و به نتیجه رساندن مطالبات انباشته مردم را همت و پیگیری به جد مسئولان دانست.

به گزارش خبر معتبر، حسین نوش آبادی نماینده مردم قرچک ورامین پیشوا در مجلس شورای اسلامی،قبل از ظهر امروز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا ضمن مهم دانستن پیگیری و احقاق مطالبات مردمی اظهار داشت: نگاه ویژه مسئولان به مطالبات اولیه مردم باید باشد و مطالباتی که سالهاست روی هم انباشته شده در اولویت قرار گیرد و به سرانجام برسد.

نوش آبادی در ادامه افزود: با وضعیتی که امروز شاهد آن هستیم، وضعیت بهداشت و سلامت در هر نقطه کشور یکی از مهم ترین و اساسی ترین نیاز مردم است. اما عجیب است که شهرستانی با جمعیتی بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر ،هنوز بیمارستان ندارد.

وی در ادامه تصریح کرد: در خصوص احداث بیمارستان در پیشوا، اقداماتی را انجام داده ایم که به زودی این مساله مهم را به سر انجام خواهیم رساند

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت:

در شهرستان پیشوا از ابتدای انقلاب تاکنون خدمات زیادی صورت گرفته است ولی در شان و قابلیت های انقلابی و معنوی این مردم نبوده است.تا رسیدن به نقطه مطلوب و مورد رضایت مردم فاصله داریم و باید این فاصله ها را کم کنیم و به سمتی برویم که امیدواری در مردم بیشتر شود.

نوش آبادی در ادامه تاکید کرد: ما بر مشکلات، ظرفیت ها، کمبودها، چالش های منطقه کم و بیش واقف هستیم و قطعا از نظرات، مشاوره ها و نقطه نظرات مردم و مسئولان در پیشرد کارها استفاده خواهیم کرد تا کارها با جدیت و سرعت بیشتر پیش برود. هنر ما مسئولان این است که در کمترین زمان و با کمترین اعتبارات و شرایط سخت اعتباری، اولویت ها را تشخیص داده، مشکلات را سطح بندی کرده و مهمترین آنها را با توجه به منابع محدود حل و فصل کنیم.
وی در پایان افزود:بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، امروز ویروس فساد بیشتر از ویروس کرونا کشور را تهدید می کند؛ ویروس کرونا را با شستن دست و ویروس فساد را با قطع کردن دست باید از بین برد؛ دست مفسد اقتصادی را باید قطع کرد که جرات تجاوز به بیت المال را نداشته باشد.