امین بابایی مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران در مراسمی با حکم استاندار تهران به عنوان سرپرست بخشداری کهریزک معرفی و سکاندار مهم‌ترین بخش شهرستان ری شد.

به گزارش خبر معتبر از ری، حسین توکلی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ظهر امروز در آیین توریع و معارفع بخشدار کهریزک با اشاره به اتفاقات سال ۹۸ اظهار کرد: سال سختی را پشت سر گذاشتیم و برگزاری باشکوه همزمان انتخابات و مبارزه سخت کوشانه و جهادی با کرونا، جز با تلاش مسؤولان و همراهی هوشمندانه مردم محقق نمی‌شد.

وی با بیان اینکه وضع کشورمان در مبارزه با ویروس کرونا نسبت به کشورهای مدعی، بسیار مطلوب تر است افزود: وضع کرونا در کهریزک از بسیاری از مناطق مرکزی ری بهتر است و وضعیت سلامت در آسایشگاه سالمندان کهریزک نیز با اتحاد و همدلی همه دستگاه‌های ذی ربط ازجمله کمک ۳میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، در شرایط مساعدی قرار دارد.

فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به وجود برخی مراکز مهم در محدوده سرزمینی شهرستان ری تصریح کرد: دستورالعمل‌های ستاد مقابله با ویروس کرونا در شهرستان ری علاوه بر شهرها و بخش‌ها در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره)، آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، مرکز پسماند زباله‌ها، آرامستان تهران، مرکز پزشکی قانونی و سایر مراکزی که خدمات استانی و کشور ارائه می‌دهند، نیز انجام می‌شود.

توکلی در ادامه با اشاره به شعار سال ۹۹ که توسط مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» انتخاب شده است، بیان کرد: در مسیر جهش تولید باید برنامه‌های خوبی در حمایت از تولیدگران و مبارزه با قاچاق داشته باشیم و گرفتار شعارگرایی نشویم.

وی با بیان اینکه احداث بخش جدید بیمارستان فیروزآبادی بیش از ۱۲ سال به طول انجامید و به دلیل مشکلات مالی با ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی متوقف شده بود، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و مشارکت وزارت بهداشت، استانداری و سایر دستگاه‌ها در روزهای اخیر بخشی از بیمارستان فیروزآبادی به بهره‌برداری رسید.

معاون استاندار تهران در رابطه با انتخاب امین بابایی به عنوان بخشدار کهریزک عنوان کرد: شناخت کامل منطقه یکی از ویژگی‌هایی بود که برای انتخاب بخشدار جدید کهریزک در نظر گرفتیم و با توجه به اینکه بابایی با تجربه کار در ری فعالیت‌های خوب و درخشانی در دوره حضورش به یادگار گذاشته، امید است با استفاده از تجربیات مختلف خود ثمرات خوبی در بخش کهریزک ثبت کند.

توکلی در پایان بر کار و تلاش شبانه روزی، سلامت کاری، نظم کاری و کار جهادی هدفدار با پشتوانه علمی تأکید کرد.

تلاش برای رفع چالش‌ها به دور از حواشی سیاسی

امین بابایی سرپرست جدید بخشداری کهریزک در ادامه جلسه ضمن تشکر از حسن اعتماد فرماندار ری اظهار کرد: با جان و دل و بر حسب تأکید فرماندار ری در خدمت مردم و تعالی ارزش‌های نظام اسلامی حرکت خواهم کرد تا در فرصت زمانی که خداوند بر بنده ارزانی داشته بتوانم تکالیفم را به نحو احسن انجام دهم.

وی ادامه داد: خط مشی فکری بنده به دور از حواشی سیاسی است و در معیت همه عزیزان برای رفع چالش‌ها با همه توان کار خواهیم کرد تا به اعتماد عمومی که یک سرمایه است، دست پیدا کنیم.

سرپرست بخشداری کهریزک با تأکید بر وقت‌شناسی و نظم‌کاری تصریح کرد: عملکردمان را بر اساس مرّ قانون انجام خواهم داد و در مسائلی که منافع مردم در میان است، با هیچ کس تعارف نداریم.

بابایی در پایان خاطرنشان کرد: بخشدار سابق کهریزک جزو شناسنامه تاریخ ری هستند و قول می‌دهیم راه این عزیزان را با یک حرکت پویای سازمانی پیش ببریم.

قابل ذکر است امین بابایی که پیش از این مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل و سخنگوی استانداری تهران بود، به عنوان سرپرست بخشداری کهریزک معرفی و از زحمات مهدی مجیدی بخشدار سابق کهریزک قدردانی شد.

مهدی مجیدی از یازدهم دی‌ماه سال گذشته با حفظ سِمَت به عنوان سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری منصوب شده بود.