شهردار پردیس با بیان اینکه پرسنل خدوم واحد کنترل و نظارت شهرداری پردیس طی تعطیلات پیش رو و ایام عاشورا و تاسوعای حسینی(ع) در راستای حفظ و حراست از بیت المال، برخوردی قاطع با ساخت و سازها خواهند داشت، از شاخص هایی نظیر صلابت در کار، سلامت در رفتار، اجرای امور در زمان مناسب، پویایی و نشاط بعنوان مهمترین ویژگی یک پلیس ساختمان شایسته نام برد.

به گزارش خبر معتبر از پردیس، مرتضی همتی شهردار پردیس در ادامه بازدیدهای خود از بخش های مختلف شهرداری پردیس، بیش از دو ساعت در کنار مسئول و پرنسل واحد کنترل و نظارت بود.

وی کنترل و نظارت را آینه تمام نمای مجموعه شهرداری پردیس خواند و افزود: یکی از بخش های مهمی که می تواند زمینه ساز افزایش اعتماد عمومی، بازگشت حیثیت و در نتیجه احیای اقتدار شهرداری پردیس شود، نیروهای زحمتکش کنترل و نظارت هستند.

وی تصریح کرد: شهر و شهرداری پردیس به واسطه نزدیکی به موعد انتخابات و فضای متشنج ناشی از آن، اتفاقات ناخوشایند اخیر، تاثیر منفی و قابل توجه شیوع کرونا ویروس بر همه جنبه های اقتصادی از جمله اقتصاد شهری، وارد آمدن لطمه به جایگاه و منزلت شهرداری، کاهش اعتماد عمومی، اقتدار از دست رفته، بازه زمانی کوتاه یکساله تا پایان فعالیت شورای اسلامی شهر و … در برهه ای حساس قرار دارد و امروز همه خانواده بزرگ شهرداری پردیس برای ساماندهی شرایط موصوف راهی جز تلاش مضاعف و خدمت خالصانه به مردم ندارند.

شهردار پردیس با بیان اینکه پرسنل واحد کنترل و نظارت نماینده مدیریت شهری در امر ساخت و سازها هستند، گفت: امروز کارکنان این بخش باید کاملا درک کنند که در منظر نه تنها خدای متعال و مردم هستند بلکه بسیاری از نهادهای نظارتی و امنیتی نیز کارکرد آنها را زیر نظر دارند.

مرتضی همتی در پایان ضمن تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) خاطرنشان کرد: متاسفانه افراد سودجو از تعطیلات متوالی بعنوان فرصتی برای ساخت و سازهای غیرمجاز سوءاستفاده می کنند ولی این افراد باید بدانند که پرسنل خدوم کنترل و نظارت شهرداری پردیس در ایام پیش رو با صلابت کامل مقابل سودجویان خواهد ایستاد.