دادستان عمومی و انقلاب ورامین با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف کارخانه‌های قند و شیر وارنا، گفت: با سوداگران و زمین خواران شهرک صنعتی خیرآباد برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش خبر معتبر،علیرضا شمس در جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان اظهار کرد: در شهرک صنعتی خیر آباد عده ای در حال تولید و اشتغال زایی هستند که مورد حمایت کامل دستگاه‌های اجرایی و قضایی قرار دارند ولی عده ای سود جو با سوء استفاده از شرایط موجود در این منطقه اقتصادی، به سودا گری، زمین خواری و تغییر کاربری اراضی کشاورزی مبادرت کردند که قطعا” دادستانی با آنهابرخورد قاطع وقانونی می کند.
علیرضا شمس تأکید کرد: تبعات ناشی از هر گونه خرید و فروش غیر قانونی و خسارات وارده، بر عهده خود اشخاص است.
وی تصریح کرد:کارخانه وارنا، یکی از کارخانجات مهم شهرستان ورامین در حوزه تولید لبنیات است که در زمان فعالیت، بیش از ۷۰۰ کارگر در آن مشغول به کار بودند که به دلایلی که به طور کامل توسط دستگاه‌های قضایی و اجرایی مورد بررسی قرار گرفته، هم اکنون تعطیل شده است.
وی تصریح کرد: در این جلسه به منظور رفع موانع تولید، راه اندازی مجدد و اشتغال و بکارگیری دوباره کارگران کارخانه شیر وارنا، تصمیمات اجرایی و بسیار خوبی اتخاذ گردید که نتیجه آن به زودی اطلاع رسانی می‌شود.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین تصریح کرد: مشکلات کارخانه قند ورامین و امکان توقف خلع ید از پارک آزادگان نیز در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تصمیمات اولیه و ارجاع تخصصی اتخاذ شد.