امام جمعه ورامین گفت: مشکلات اقتصادی مردم را آزار می‌دهد، اکنون بسیاری از مردم دچار مشکلات مالی و تنگناهای معیشتی هستند، یقیناً می‌توان با توکل به خدا و تلاش بیشتر بسیاری از مشکلات را حل کرد.

به گزارش خبرمعتبر،آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه ورامین در پیامی که تحت عنوان پیام جمعه، طی سخنانی با اشاره به اربعین حسینی اظهار کرد: برگزاری پرشور زیارت از راه دور سبب شد، تا بسیاری از عزیزان توفیق زیارت امام حسین(ع) را پیدا کنند.

وی اربعین را در پیام رسانی عاشورا بسیار مؤثر دانست و گفت: خوشا به حال کسانی که برای بزرگداشت این روز بزرگ تلاش کرده و می‌کنند؛ همه باید از سیره ائمه معصومین(ع) پیروی کرده و به آن بزرگواران اقتدا کنیم.

امام جمعه ورامین با بیان اینکه انقلاب اسلامی ریشه در عاشورا دارد و شهدای ما پیرو مکتب حسینی هستند، به دشمنی‌ها علیه انقلاب و نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: امروز دشمنی‌ها در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای مشهود است و در این عرصه خانواده‌ها وظایف سنگینی دارند که باید با تمسک به قرآن و عترت، جامعه را بیدار ساخته و خطرات فرهنگی و اخلاقی را دفع کنند.

آیت الله محمودی خطاب به مسؤولان ادامه داد: مشکلات اقتصادی مردم را آزار می‌دهد، اکنون بسیاری از مردم دچار مشکلات و تنگناهای معیشتی هستند، یقیناً می‌توان با توکل به خدا و تلاش بیشتر بسیاری از مشکلات را حل کرد.

وی اتحاد در انجام امور را بسیار خوب توصیف کرد و یادآور شد: باید همه دست در دست یکدیگر دهیم و برای رفع مشکلات و تقویت تولید داخلی تلاش بیشتری کنیم تا اقتدار و عزت کشور روزافزون شود.

باسابقه‌ترین امام جمعه کشور در ادامه با سفارش و تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی خطاب به مردم خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم شر این بیماری کَنده شود راهی جز رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نداریم.

آیت الله محمودی گلپایگانی ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان عنوان کرد: امیدوارم خداوند به پزشکان و پرستاران اجر و پاداش عنایت کند.