نشست هماهنگی برگزاری انتخابات در شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش خبر معتبر _ پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور معاونین فرمانداری، بخشدار مرکزی و مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات برگزار شد.

بهمن خطیبی فرماتدار شهرستان قرچک اظهار داشت: آموزش نیروها و رعایت اصل بی‌طرفی و امانت‌داری عوامل اجرایی شرط برگزاری انتخاباتی سالم است.
خطیبی با تأکید بر اهمیت آموزش نیروی انسانی در فرآیند برگزاری انتخابات گفت: آموزش عوامل اجرایی و رعایت اصل بی‌طرفی و امانت‌داری توسط این افراد از مؤلفه‌های مهم و شرط برگزاری انتخاباتی سالم است.
وی افزود: ستاد انتخابات شهرستان قرچک آماده برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور بوده و در این راستا نیز وظایف کمیته‌های ستاد به نحو احسن در حال انجام است و امیدواریم همچون ادوار گذشته انتخاباتی باشکوه با حضور حماسی و حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی را شاهد باشیم.
فرماندار قرچک ادامه داد: بایستی با بررسی مشکلات ادوار گذشته و ارائه راهکارهای مناسب، انتخابات خردادماه را بدون نقص برگزار کنیم و از اعضای ستاد انتظار می‌رود برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر سه انتخابات پیش‌رو در فرصت باقی‌مانده تمهیدات لازم را بیندیشند.
وی گفت: رفتار و گفتار مجریان انتخابات باید بیانگر بی‌طرفی کامل آنها باشد و تمامی عوامل اجرایی به این موضوع واقف باشند که در انجام وظایف خود بدون جانبداری عمل کرده و اعتماد مردم را یک پشتوانه و آرای آنان را حق‌الناس بدانند.
خطیبی عتوان کرد: آموزش نیروهای ستاد انتخابات و کلیه عوامل اجرایی حاضر در شعب اخذ رأی، از مؤلفه‌های مهم برگزاری انتخابات سالم است که باید به آن توجه ویژه داشت.