بخشدار مرکزی ورامین با تاکید بر ضرورت به‌کارگیری همه امکانات برای مهار ویروس کرونا، گفت: تامین امنیت مردم مهم‌ترین هدف و برنامه نظام است. به گزارش خبر معتبر- سید سراج الدین تقوی ونکی در نشست با دهیاران تابعه و رئیس هلال احمر شهرستان ورامین و معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین گفت :تامین […]

بخشدار مرکزی ورامین با تاکید بر ضرورت به‌کارگیری همه امکانات برای مهار ویروس کرونا، گفت: تامین امنیت مردم مهم‌ترین هدف و برنامه نظام است.

به گزارش خبر معتبر- سید سراج الدین تقوی ونکی در نشست با دهیاران تابعه و رئیس هلال احمر شهرستان ورامین و معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین گفت :
تامین امنیت مردم در ابعاد مختلف به‌ویژه در شرایط بحرانی حاضر، “امنیتِ سلامت و جان مردم” در اولاترین اهداف و برنامه‌های دولت خدمت‌گزار و ما به‌عنوان نمایندگان دولت قرار دارد.
وی ضمن تاکید بر ضرورت افزایش سطح آگاهی و هشدار به مردم در خصوص پیش‌گیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: آن‌چه امروز از درجه‌ی اهمیت بالایی قرار دارد، آگاهی بخشی به مردم از طرق مختلف برای کاهش آسیب پذیری آنان است لذا شک نداریم اگر مردم از صدمات این ویروس منحوس و گرفتاری‌های آن به‌خوبی مطلع شوند، با خدمت‌گزاران خود همکاری بالایی را خواهند داشت.

تقوی‌ونکی با تاکید بر ضرورت به کارگیری همه امکانات در مهار ویروس کرونا، افزود :یکی از این راه‌ها: ماندن در خانه و کنترل از طریق عدم حضور در محافل‌و اماکن عمومی و پرهیز از حضور در سطح شهر و روستا می‌باشد.
وی در پایان با دستور صریح به دهیاران وعوامل اجرایی، بر ضد عفونی اماکن،آگاهی بخشی و تلاش برای تهیه اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم تاکید نمود.