شهردار شریف‌آباد از دستور مساعدت ویژه معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای حل مشکل‌های چندساله این شهر و تحول عمرانی خدماتی و فرهنگی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبر معتبر ، شهردار شریف‌آباد از دستور مساعدت ویژه معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای حل مشکل‌های چندساله این شهر و تحول عمرانی خدماتی و فرهنگی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

شیرزاد یعقوبی شهردار شریف‌آباد همراه با فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و دیگر شهرداران شهرستان، عصر چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ با مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور دیدار و گفتگو کردند.

شهردار شریف‌آباد در این دیدار، نامه‌هایی را درخصوص حل مشکل‌های چندساله این شهر به معاون وزیر کشور داد که دستورهای لازم در این موارد با همراهی بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت توسط رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور صادر شد.

یعقوبی در پایان این دیدار، مسائل و موضوع‌های مختلف مطرح‌شده را از رفع کمبودهای چندساله تا درخواست امکانات برای شهر عنوان کرد و گفت: تأمین اعتبار برای تکمیل سالن آمفی‌تئاتر، تأمین اعتبار تکمیل پروژه استخر، پیگیری ارتقاء درجه شهرداری، ساماندهی و تبدیل  وضعیت نیروی‌های شرکتی به‌ویژه فرزندان شهدای شاغل ازجمله درخواست‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی بود.

شهردار شریف‌آباد افزود: درخواست خرید  ماشین‌آلات سنگین عمرانی و مدیریت بحران، تجهیز ماشین‌آلات آتش‌نشانی، تخصیص اعتبار جهت انجام  روکش آسفالت محور امام رضا(ع) نیز ازجمله موارد عمرانی و خدماتی موردنیاز شهر بود که در قالب نامه به معاون وزیر کشور تقدیم شد.

یعقوبی درخواست تخصیص مبالغ ارزش‌افزوده ناشی از آلایندگی را نیز ازجمله موارد دیگر درخواستی از معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور عنوان کرد و گفت: در همه مواردی که ذکر شد، دستور مساعدت  و اقدام‌های عاجل توسط جمالی نژاد صادر شد تا شاهد تحول عمرانی خدماتی و فرهنگی در آینده‌ای نزدیک باشیم.