تهران- استاندار تهران از تدابیر ضدکرونایی در ۱۴ ورودی و خروجی پایتخت خبر داد و گفت: بهترین اقدام ماندن در خانه است. به گزارش خبر معتبر-تهران: انوشیروان محسنی بندپی ظهر شنبه در جلسه اضطراری شورای ترافیک استان تهران با بیان اینکه در خانه ماندن بهترین تصمیم است، گفت: ماندن در خانه سبب قطع چرخه انتقال […]

تهران- استاندار تهران از تدابیر ضدکرونایی در ۱۴ ورودی و خروجی پایتخت خبر داد و گفت: بهترین اقدام ماندن در خانه است.

به گزارش خبر معتبر-تهران: انوشیروان محسنی بندپی ظهر شنبه در جلسه اضطراری شورای ترافیک استان تهران با بیان اینکه در خانه ماندن بهترین تصمیم است، گفت: ماندن در خانه سبب قطع چرخه انتقال ویروس می‌شود، باید تلاش کنیم تا اولویت اصلی همه افراد جامعه ماندن در منزل باشد.

وی گفت: باید تمام تلاش خود را برای تشویق افراد به منظور حضور در خانه و خودداری از خروج از منزل به کار بگیریم.

استاندار تهران از اجرای طرح کنترل‌های بهداشتی و تب سنجی در ۱۴ مبادی خروجی استان تهران خبر داد و افزود: این کار با هدف اجرای طرح کنترل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح کشور صورت می‌گیرد و نیروی انتظامی با همکاری راهداری استان تهران نسبت به تأسیس و راه اندازی ایستگاه‌های لازم برای سنجش تب اقدام کنند.

وی اضافه کرد: این اقدامات باید به گونه‌ای باشد که سبب ترافیک در مبادی خروجی نشود.

محسنی بندپی از اندیشیدن تمهیدات لازم برای مراجعه افراد مشکوک به کرونا خبر داد و گفت: این تمهیدات سبب می‌شود، تا در ایستگاه ایست و بازرسی از انتشار ویروس جلوگیری شود.