مسؤول روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر گفت :مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان امام رضا(ع) بستری شد.

به گزارش خبرمعتبر- عمران قریشی مسؤول روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر اظهار کرد: مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر در پی ابتلا به ویروس کرونا شب گذشته در بیمارستان بستری شد.

وی افزود : فرماندار اسلامشهر که از چند روز گذشته  دچار بیماری  تنفسی شده و تحت نظر پزشکان قرار گرفته بود با انجام تست مربوط و مثبت اعلام شدن نتیجه آزمایشات برای درمان شب گذشته در بیمارستان امام رضا (ع) اسلامشهر بستری  شده است.

مسؤول روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر با آرزوی سلامتی و شفای کامل برای تمامی هموطنان مبتلا به ویروس کرونا از جمله فرماندار اسلامشهر ،تأکید کرد: با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا در سطح کشور و شهرستان اسلامشهر از همشهریان درخواست داریم از ترددهای غیر ضروری و خروج از منزل خوداری کنند.

قریشی تصریح کرد: با تصویب شورای تأمین و کمیته مدیریت  بیماری کرونا در شهرستان اسلامشهر ساعت کار واحدهای صنفی از ۱۰ تا ۱۵ اعلام شده و فعالیت برخی از صنوف مانند  تالارها، سفره خانه‌ها، قهوه خانه‌ها، قلیان سراها و آرایشگاه‌های زنانه و مردانه در سطح شهرستان تا اطلاع ثانوی و عادی شدن شرایط ممنوع  بوده و با هماهنگی بعمل آمده با اتاق اصناف و اداره  اماکن نیروی انتظامی با واحدهای صنفی که این محدودیت‌ها را رعایت نکنند ضمن معرفی به دستگاه قضایی واحد صنفی هم پلمپ می‌شود.