فرماندار دماوند گفت: هیچ تغییری در جایگاه شهردارکیلان تا طی مراحل قانونی صورت نمی‌گیرد و مصوبات شوراها پس‌ از تائید هیئت تطبیق شهرستان دماوند قابلیت اجرا دارد.

به گزارش خبرگزاری خبر معتبر از دماوند، هفته گذشته طرح استیضاح شهردار کیلان با رأی اکثریت اعضا در صحن شورای اسلامی شهر اعلام وصول و پس از آن جلسه استیضاح شهردار کیلان برگزار شد و اعضای شورای اسلامی شهر از پاسخ‌های ایرج گودرزی راد به سوالات طرح شده قانع نشدند و نشست ویژه اعضای شورای شهر جهت بررسی نهایی استیضاح شهردار کیلان برگزار شد که اکثریت اعضا به مصوبه برکناری ایرج گودرزی‌راد از سمت شهرداری کیلان رأی مثبت دادند و این مصوبه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع بالادستی هیئت تطبیق ابلاغ شد.

مهدی حیدری، فرماندار دماوند در واکنش به انتشار خبری مبنی بر عزل شهردار کیلان، اظهار داشت: روند قانونی اجرایی شدن مصوبات شوراها نیازمند تائید هیئت تطبیق بوده و صرف مصوبه شوراها قابل قبول نبوده و وجاهت قانونی برای اجرایی شدن ندارد.

حیدری افزود: این مصوبه نیز باید مراحل قانونی را گذرانده و پس از آن قابلیت اجرا خواهد داشت؛ تا اعلام رأی نهایی هیچ گونه تغییری در جایگاه شهردار کیلان نخواهیم داشت.

فرماندار دماوند بیان داشت: هر گونه اخبار موثق در خصوص مصوبات شوراها در راستای عزل و نصب شهرداران از طریق این نهاد اعلام خواهد شد و با افرادی که قبل از سیر مراحل قانونی نسبت به انتشار این خبر اقدام کردند در چارچوب رسیدگی به تخلفات شوراها برخورد خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرمعتبر