مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین گفت: یارگیری و جذب بازیکن در تیم شهرداری ورامین مراحل پایانی خود را طی می‌کند و با برنامه‌ریزی انجام شده از ابتدای هفته پیش رو تمرینات تیم آغاز خواهد شد.

به گزارش خبر معتبر علی عباسی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین پیش از ظهر امروز و در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تیم والیبال شهرداری ورامین قهرمان ایران و آسیا بوده و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین همواره در راستای اعتلای دیارپانزده خرداد قدم برداشته است.

وی افزود: تمرکز و اهداف سازمان استفاده از جوانان ورامینی و پرورش استعدادها در کنار احداث زیرساخت ورزشی مناسب و درخور شأن برای هواداران ورامینی است و بدون شک تیمی که قهرمانی آسیا را تجربه می‌کند شایسته میزبانی آسیایی نیز است و بر این باوریم به زودی باید در ورامین که قطب ورزش استان و کشور است مکانی را  برای میزبانی‌های ملی و حتی آسیایی از مسابقات مهیا کنیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین از جذب امیرمهدی آبلو، امیرمحمد فیلو و فرزاد نویزی و تمدید قرارداد مصطفی شیرکوند که همگی از جوانان شایسته ورامینی هستند خبرداد و تصریح کرد: والیبال ورامین نزدیک به یک دهه در حال تیم‌داری در مسابقات است و بر این باوریم باید بر روی جوانان و بازیکنان شایسته این دیار نیز سرمایه گذاری صورت بگیرد و تاکنون اقداماتی انجام شده اما باید سرعت این اقدامات و بازیکن سازی بیشتر از گذشته باشد.

عباسی در پایان گفت: برنامه‌ریزی برای استعدادیابی با استفاده از کادرفنی بومی نیز از اولویت‌های ما بوده و براساس بودجه مصوب شورای اسلامی شهر ورامین حرکت خواهیم کرد.