استاندار تهران گفت: تنها ۵ درصد اعتبارات تملک و دارایی برای تأمین نیازهای نیروی انتظامی استان در شورای برنامه‌ریزی درنظر گرفته می‌شود.

به گزارش خبر معتبر،انوشیروان محسنی‌بندپی استاندار استان تهران پیش از ظهر امروز در جلسه مشترک با مسؤولان اجرایی و انتظامی شرق استان تهران در محل ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان، اظهار کرد: امروز تأمین امنیت، سلامتی و معیشت مردم، سه مؤلفه اصلی در فعالیت تمامی مسؤولان است و شعار سال نیروی انتظامی مبنی بر همه با هم برای امنیت و سلامت بر اساس این مؤلفه تعیین شده ‌است.

وی گفت: امروز با اطمینان ادعا داریم که از کشوری امن برخوردار هستیم و فعالیت و پویایی در حوزه تولید همین امر است و حس اعتماد و رضایت‌مندی مردم نسبت به عملکرد پلیس بالا رفته است و این نیرو در راستای تحقق حقوق شهروندی گام بر می‌دارد.

استاندار تهران بیان کرد: بی‌شک نیروی انتظامی به پشتوانه چهار دهه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و کسب تجارب ارزشمند و تحولات صورت گرفته در این نیرو، توانسته اعتماد مردم را جلب کرده و بهترین خدمات را به مردم ارائه دهد.

محسنی‌بندپی با بیان اینکه ۵ درصد اعتبارات تملک و دارایی برای تأمین نیازهای نیروی انتظامی استان در شورای برنامه‌ریزی درنظر گرفته می‌شود، عنوان کرد: در استان تهران و شهرستان‌ها شاهد فقر منابع هستیم و در قیاس با شهرستان‌های سایر استان‌ها امکانات فرمانداری‌های استان در حد بخش هم نیست و تهران با ۴ استان ارتباط دارد و در زمان تعطیلات آخر هفته پلیس راهور استان علاوه بر ایفای وظایف درگیر این مشکل است و تأمین امنیت معیشت و سلامت اصلی‌ترین راهبرد دولت در سال ۹۹ استان است.

وی در پایان گفت: مهم‌ترین سرمایه نیروی انتظامی که رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر آن تأکید دارند، حس اعتماد و اطمینان مردم به پلیس است چرا که مردم پلیس را به عنوان یک یار مهربان و ضامن آسایش خود می‌دانند که مقتدرانه و با انگیزه در راستای ایفای حقوق شهروندی با بی‌قانونی برخورد می‌کند.