پاکدشت- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توان و ظرفیت امروز بسیج قابل مقایسه با گذشته نیست.

به گزارش خبر معتبر _  سردار علی فدوی در مراسم «فرزندان حاج قاسم» که در روستای «فیلستان» پاکدشت برگزار شد، طی سخنانی توان، ظرفیت و استعدادهای نیروهای بسیجی را بالا توصیف کرد و افزود: این توان در حال حاضر قابل مقایسه با گذشته نیست.

وی با بیان اینکه امروز در هر جایی در کشور که به ظرفیت بسیج نیاز باشد، بسیجیان حضور دارند، افزود: امروز هم اقداماتی که در جای جای کشور نیاز هست که بسیج حضور داشته باشد، به میدان خواهد آمد، بسیج هیچگاه برای حفاظت از انقلاب اسلامی کوتاهی نکرده است و تقدیم بیش از ۱۰۰ هزار شهید بسیجی گواه این موضوع است.

فدوی گفت: با وجود اینکه ابزار شیطان گسترش پیدا کرد برای اینکه باورهای اصیل را از ما بگیرد اما مدافعان حرم به میدان رفتند و تعدادی هم به شهادت رسیدند و دشمن ناکام ماند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در زمان دفاع از حرم پاسداران و بسیجیان سر از پا نمی‌شناختند که به میدان بروند و دلدادگان برای به میدان رفتن و ادای تکلیف بیشمار بودند.

وی ضمن تاکید بر اهمیت گرامیداشت خانواده‌های شهدا گفت: شهدا دارای مرتبه بسیار بالایی هستند و خدمت به خانواده‌های شهدا وظیفه همه است، هر کس خانواده‌های شهدا را خشنود کند خداوند را خشنود کرده و هرکس آنان را بیازارد خداوند را خشمگین می‌کند.