‍ ‍ مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه پاکدشت روز پنجشنبه با توزیع ۷ هزار و ۵۰۰ بسته در بلوار سپاه این شهرستان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری خبر معتبر از پاکدشت، فرماندار پاکدشت در حاشیه این مراسم گفت: توزیع هزاران بسته معیشتی در قالب مرحله دوم رزمایش مواسات پاکدشت پیش‌بینی شده که در نخستین مرحله آن، ۷ هزار و ۵۰۰ بسته ۳ میلیون ریالی، بین نیازمندانی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی قرار ندارند، توزیع شد.

هادی تمهیدی افزود: این بسته‌های حمایتی توسط بنیاد مستضعفان تامین و با همکاری پایگاه‌های بسیج بین نیازمندان مناطق مختلف شهرستان که توسط پایگاه‌های بسیج و هیات امنای مساجد شناسایی شده‌اند توزیع می شود.

وی گفت: رزمایش کمک مومنانه پاکدشت در دو زمان دیگر دهه نخست ماه محرم‌ و دهه آخر ماه صفر نیزبا توزیع هزاران بسته معیشتی بین نیازمندان، آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا، افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد ادامه پیدا می‌کند.

نمایندۀ عالی دولت در پاکدشت تصریح کرد: علاوه بر ۷ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی، امروز ۲۵ دست جهیزیه کامل نیز تهیه و بین خانواده‌های نیازمند پاکدشت توزیع شد.

فرماندار پاکدشت افزود: در نخستین مرحله از رزمایشات مواسات که در عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ماه رمضان برگزار شد، بیش از ۲۵ هزار بسته معیشتی که با کمک اقشار مختلف مردم، اصناف، واحدهای تولیدی، صاحبان صنایع، سازمان‌ها، مجموعه مساجد و پایگاه‌های بسیج تهیه شده بود، بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

وی با تأکید بر لزوم رعایت مسائل بهداشتی از سوی عموم مردم گفت: امروز شرایط خطرناکی بر شهرستان پاکدشت حاکم است و بیش از ۸۰ درصد از ظرفیت بیمارستان‌های شهرستان به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.

  • منبع خبر : خبرمعتبر