استاندار تهران از تکمیل ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس طی دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش خبر معتبر ، انوشیروان محسنی بندپی در در کارگروه امور زیربنایی استان تهران از تکمیل ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در پردیس طی دهه فجر امسال خبر داد و اظهار داشت: تکمیل زیرساخت‌ها در پروژه‌های شهرهای جدید از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

محسنی بندپی در خصوص تکمیل برق و گازرسانی به پرند افزود: شرکت عمران پرند ۱۱.۹ میلیارد تومان باید به شرکت برق پرداخت کند که تاکنون ۴ میلیارد تومان پرداخت کرده و مقرر شد تا باقی مانده مبلغ نیز تا هفته آینده واریز شود.

استاندار تهران با بیان اینکه ۹۰ درصد شبکه فاضلاب پرند تکمیل شده است گفت: مدول دوم تصفیه خانه پرند تا خرداد ۱۴۰۰ تکمیل خواهد شد.

وی عنوان داشت: تصفیه خانه پردیس نیاز به ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار دارد که ۳۵ درصد اعتبار آن باید توسط شهرهای جدید تأمین شود و از آنجا که در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد برای شروع کار بخشی از مبلغ پرداخت شود.

محسنی بندپی اظهار داشت: تا خرداد ۱۴۰۰ خط انتقال آب موسوم به غدیر ۲ در پرند به پایان خواهد رسید و این خط انتقال قرار بود تا پایان امسال تکمیل شود اما به دلیل بروز مشکلاتی در حوزه تأمین ورق فولادی با تأخیر مواجه شده است.