شهردار پردیس ضمن گرامیداشت هفته دولت و تسلیت سالروز عروج آسمانی شهیدان رجایی و باهنر، به برخی وجوه تمایز میان دولت در نظام مقدس اسلامی با سایر نظام های غربی اشاره کرد.

به گزارش خبر معتبر از پردیس،مرتضی همتی شهردار پردیس ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت از راه رسید تا بار دیگر یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، سایر شهدای بدنه دولت و همه شهیدان راه حق و حقیقت که با نثار جان ذی قیمت و تقدیم خون پاک خود نهال نوپای روزهای نخست انقلاب اسلامی را به شجره طیبه و پرثمر امروز بدل ساختند را گرامی داریم.

وی در ادامه افزود:دولت در نظام مقدس اسلامی برغم سایر نظام های اغلب غربی، هرگز فرصتی برای مال اندوزی و قدرت طلبی نبوده و نیست بلکه این جایگاه تنها فرصتی برای خدمت صادقانه به جامعه و یا در بیانی ساده نوکری مردم است.

همتی در ادامه گفت:جریان فسادی که ملل فریب خورده کشورهای غربی را به ناچار به سمت و سوی صندوق آرا سوق می دهد تا از درون آن مفسدان وابسته به لابی های صهیونیستی و دلارهای عربی خارج شوند و منافع دور از شان انسانیت اشغالگران قدس را دنبال کنند، هرگز در دولت های برگرفته از حکومت عدل امیرالمومنین جاری و ساری نیست و اگر هم باشد، برخورد قاطع دستگاه قضا و بازوان نظارتی را به دنبال دارد.

شهردار پردیس در ادامه گفت:هفته دولت سال ۹۹ در شهر پردیس در حالی آغاز شد که مردمان شریف و فرهیخته این خطه به تازگی از اتفاقاتی تلخ و خبرهایی ناخوشایند در شهرداری عبور کردند. بی شک تلاش مجموعه خانواده بزرگ شهرداری پردیس از همین ابتدای حضور این حقیر بعنوان خادم شما مردم دوست داشتنی، احیای مجدد اعتبار و اعتماد عمومی، جبران خدشه های وارد شده به حیثیت شهرداری، بازیابی اقتدار و بازگشت روحیه به کارکنان این مجموعه است.

وی در پایان افزود:امیدوارم با استعانت از درگاه حضرت باری تعالی، توجه ویژه ائمه معصومین(ع)، دعای خیر شهروندان و کوشش مضاعف و تلاش حداکثری پرسنل خدوم شهرداری پردیس طی روزهای آینده شاهد تحولاتی امیدبخش برای شهرمان باشیم تا تلخی وقایع گذشته در کام شهروندان گرامی به شیرینی و حلاوت بگراید.