جهت بررسی مشکلات جانبازان و خانواده های شاهد ورامین جلسه شورای مشورتی تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار خبر معتبر از ورامین، در این نشست که به میزبانی حسین کاغذلو، فرماندار ورامین و با حضور ابراهیم ولایت، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان و تنی چند از مسئولین برگزار شد، به بررسی و تشریح وضعیت معیشتی،اجتماعی، اقتصادی، شغلی و رفاهی خانواده های شاهد و جانبازان شهرستان پرداخته شد.
ولایت ضمن تشکر از تشکیل جلسه و نیز از زحمات و حمایت های بی دریغ فرماندار در رسیدگی به امور خانواده های تحت پوشش بنیاد، گفت: از جمله نیاز های جانبازان شهرستان، شناسایی اماکن پر تردد و مناسب سازی محیط شهری برای بهره مندی این عزیزان به صورت رمپ و نصب تابلوی توقف جانبازان جهت تسهیل در تردد ایشان در سطح شهر است که باید به صورت دقیق و کارشناسانه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در اسرع وقت عملیاتی گردد.
وی افزود: در طراحی های فعلی شهری نواقصی در این زمینه وجود دارد که باعث عدم رفاه و آسایش جانبازان در ادارات و مراکز خرید می شود و امید است در ساخت و سازهای آتی شهری توجه ویژه ای به این امر داشته باشیم.
ولایت اظهار داشت: از دیگر مشکلات جامعه ی هدف بنیاد در ورامین، نبود شعبه ای از بانک دی در شهرستان است که باعث ایجاد دردسرهای عظیمی برای ایشان جهت انجام امور بانکی شان است. لذا جهت راهنمایی و رفع مشکلات و پیگیری امور خانواده های شاهد و ایثارگر در ادارات، درخواست افتتاح یک شعبه از بانک دی در ورامین را داریم.
در پایان ولایت ضمن اشاره به سایر مشکلات و درخواست های به حق خانواده های تحت حمایت بنیاد، نظیر اشتغال و بیمه از فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان جهت رفع این موانع و بهبود اوضاع معیشتی این عزیزان استمداد و حمایت همه جانبه و بیش از پیش را خواستار شد.

  • نویسنده : معصومه شهبازی
  • منبع خبر : خبرمعتبر