سخنگوی شورای اسلامی شهر قرچک گفت: قرچک قطب فوتسال ایران است و با جمع‌بندی نهایی شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تصمیم بر حمایت این مجموعه از یک تیم لیگ برتری است و در این راستا توافقات اولیه با مدیران تیم فوتسال ستارگان ورامین برای حضور در شهر قرچک انجام‌شده است.

به گزارش خبر معتبر ، حسین حیدری در خصوص تصمیمات اتخاذشده برای تیم فوتسال قرچک اظهارداشت: قرچک مهد و پایتخت و فوتسال ایران است و مردم در این دیار علاقه وافری به ورزش جذاب فوتسال دارند و به همین جهت نمایندگان مردم در شورای شهر در راستای زنده نگه‌داشتن این شور و اشتیاق تصمیم بر حمایت از این ورزش دارند.

وی افزود: سال گذشته شهرداری قرچک در لیگ دسته یک تیمداری کرد و امسال با توجه به شرایط موجود تصمیم بر حمایت از یک تیم لیگ برتری با کمک بخش خصوصی داریم و بدین منظور با مدیران ستارگان ورامین که پیش‌ازاین امتیاز شهر قرچک را خریداری کرده بودند، توافقاتی برای حضور در شهر قرچک داشته تا این امتیاز در دشت ورامین حفظ‌شده و هم مردم قرچک بار دیگر حضور در لیگ برتر را تجربه کنند.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک تصریح کرد: مدیران ستارگان ورامین نیز سال گذشته حتی برای حمایت از تیم دسته یکی شهرداری قرچک در سالن هفت‌تیر حضور پیدا می‌کردند و آنان نیز علاقه‌مند به حضور در قرچک بوده و ما هم از این حضور استقبال می‌کنیم چراکه هدف نهایی همه ما نشاندن لبخند شادی و خرسندی بر روی لبان مردم و هواداران فوتسال در این دیار است.

حیدری خاطرنشان کرد: مردم قرچک عاشق فوتسال هستند و سانس های ورزشی شهرستان همواره مملو از علاقه‌مندان به این ورزش است و برای ما باعث افتخار است که جوانان قرچکی به این رشته گرایش دارند چراکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند امر به ورزش امربه‌معروف است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قرچک در پایان گفت: توافقات نهایی با مدیران ستارگان ورامین در حال انجام است و امیدواریم به‌زودی شاهد آغاز تمرینات تیم در سالن هفت‌تیر قرچک باشیم.