امام جمعه موقت ورامین با تبریک فرارسیدن ۲۹ فروردین‌ماه و روز ارتش گفت: حضور نیروهای مسلح در مبارزه با کرونا همراه با تولیدات سپاه و وزارت دفاع خشم دشمنان را برانگیخته است.

 به گزارش خبر معتبر از ورامین-حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در مطالبی که به عنوان «پیام جمعه» ارائه کرد، اظهار داشت: با لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر و تلاش مسؤولان متعهد خصوصاً کادر درمانی توانسته‌ایم این شرایط بسیار سخت و بی‌نظیر یا کم‌نظیر را پشت سر بگذاریم و در ادامه راه باید به پیشگاه خداوند توبه و استغفار کنیم و از انجام اعمال معنوی غافل نشویم.

وی با تأکید بر اینکه باید به فکر همنوعان و درماندگان باشیم و ایثار و نوع دوستی را به نمایش بگذاریم، ادامه داد: رعایت اصول بهداشتی و جدی گرفتن هشدارهای مسؤولان همچنان ضروری است را جدی بگیریم و در نهایت بدانیم و با تمام وجود باور داشته باشیم که حلال همه مشکلات فقط خدا است.

امام جمعه موقت ورامین با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی افزود: این روز را به دلاورمردان ارتش و دلیران سپاه و سبزپوشان نیروی انتظامی تبریک می‌گوئیم و برای آنان آرزوی سربلندی داریم و می‌بینیم که حضور نیروهای مسلح در مبارزه با کرونا همراه با تولیدات سپاه و وزارت دفاع خشم دشمنان را برانگیخته است.

حجت الاسلام محمودی یادآور شد: حضور مقتدرانه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و برخی مجموعه‌های دیگر در تولید مایحتاج مراکز درمانی اعجاب برانگیز بوده است که باید حق داد به آمریکا که از غصه دق کند همانطور که ۴۱ سال است ملت ایران را تحریم کرده‌اند و دلقک‌های ماهواره‌ای را بر علیه ملت ایران به کار گرفته‌اند و باز هم نتوانسته‌اند بر علیه ملت ایران کاری از پیش ببرند.

وی عنوان داشت: امروز آمریکا گرفتار مصیبت شده است که البته ما از بیماری ملت‌های آن‌ها هرگز خرسند نبوده‌ایم ولی این مایه ننگ بوده که آمریکا مقام اول ابتلاء و مرگ و میر کرونا را به خود اختصاص داده است و اموات خود را در گورهای دسته‌جمعی دفع می‌کند و در تهیه لوازم پزشکی عاجز شده و یک ویروس ناچیز بینی آن‌ها را به خاک مالیده و تکان داده است.

امام جمعه ورامین خاطرنشان کرد: در شرایطی به سر می‌بریم که به خاطر شیوع بیماری و مراقبت‌های بهداشتی و تعطیل شدن برخی کسب و کارها برخی از مردم عزیز ما دچار مشکل اقتصادی شده‌اند و در چنین شرایطی است که مخصوصاً در آستانه ماه مبارک رمضان اهمیت مواسات همدلی و کمک به یکدیگر مضاعف می‌شود و در این راستا بسیج برخی از خانواده‌ها را شناسایی کرده و مورد توجه قرار داده است.

حجت الاسلام محمودی بیان داشت: به شهروندان عزیز هم عرض می‌کنم امروز روز امتحان همه ما است و پیشنهاد شده هر خانواده حداقل یک بسته حمایتی را تأمین کند چرا که بسیاری از مردم عزیز ما در ماه مبارک رمضان سفره افطاری پهن می‌کردند و اکنون با توجه به شرایط فعلی امکان این مورد وجود ندارد لذا با شرکت در این طرح خانواده‌های گرفتار را یاری کنند و وجوه نقدی خود را به حساب اعلام شده توسط امام جمعه و بسیج سازندگی واریز کند و هدایای خود را نیز به پایگاه‌های بسیج و قرارگاه جهادی مصلی تحویل دهند.