با تدابیر اندیشیده شده توسط بخشداری، جلیل آباد امسال مشکلی جهت تامین آب آشامیدنی ندارد.

مصطفی قاسمی بخشدار جلیل آباد در گفتگو با خبرنگار خبر معتبر اظهار داشت: هر ساله در فصل تابستان با بالا رفتن دمای هوا و به دنبال آن بالا رفتن مصرف آب و با توجه به قرار گرفتن دشت ورامین در منطقه ای کویری و شرایط آب و هوایی ویژۀ این شهرستان، ساکنین بخش جلیل آباد برای تامین آب مورد نیاز خود در مصارف خانگی با مشکلاتی مواجه می شدند.
وی افزود؛ با عنایت به شرایط مذکور و طبق تجربه سالهای قبل، از ابتدای سال جاری برآن شدیم تا با ارائه راه کاری مناسب به حل این مشکل پرداخته و مانع از ایجاد بحران جدی برای ساکنین این بخش شویم.
قاسمی ادامه داد؛ به همین منظور طی نشستی با اعضای شورای جلیل آباد و بررسی راه حل های ممکن، تصمیم به حفر چاه عمیق به منظور تامین آب مورد نیاز گرفته شد و پس از گذراندن مراحل قانونی و ابتدایی، با همکاری اداره آب و فاضلاب شهری و صرف هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ هزار ریال چاه مورد نیاز حفر شد.
این مقام مسئول عنوان داشت: این چاه که ۲۲۰ متر عمق دارد از اوایل اردیبهشت ماه آماده استفاده بوده و از چند روز گذشته با اتصال به شبکه آب رسانی جلیل آباد رسما مورد بهره برداری قرار گرفت و با وجود این چاه امسال هیچ گونه مشکلی مبنی بر کمبود آب آشامیدنی در جلیل آباد نخواهیم داشت.

  • نویسنده : معصومه شهبازی
  • منبع خبر : خبرمعتبر