ملارد- دادستان عمومی و انقلاب ملارد از برخورد قاطع با متخلفان کرونایی و افرادی که از تصمیمات اتخاذ شده سرپیچی کنند، خبر داد. به گزارش خبر معتبر- جواد جبله بعد از ظهر شنبه در جلسه هماهنگی اجرای محدودیت‌های مقابله ویروس کرونا که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، طی سخنانی گفت: سلامت و امنیت دو مقوله مهم در زندگی […]

ملارد- دادستان عمومی و انقلاب ملارد از برخورد قاطع با متخلفان کرونایی و افرادی که از تصمیمات اتخاذ شده سرپیچی کنند، خبر داد.

به گزارش خبر معتبر- جواد جبله بعد از ظهر شنبه در جلسه هماهنگی اجرای محدودیت‌های مقابله ویروس کرونا که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، طی سخنانی گفت: سلامت و امنیت دو مقوله مهم در زندگی بشر است، که در اغتشاشات اخیر قدر امنیت را متوجه شدیم و در موضوع شیوع این ویروس به اهمیت سلامت و بهداشت در جامعه پی بردیم.

وی با اشاره به ضرورت جدی گرفتن مسائل بهداشتی و ماندن در خانه افزود: باید دست به دست هم دهیم، مردم و کسبه را توجیه کنیم، تا جلوی شیوع این بیماری را در کمترین زمان بگیریم.

دادستان عمومی و انقلاب ملارد با بیان اینکه کشورمان برای دست یافتن به مقوله امنیت و سلامت مسائل بسیار مهمی را پشت سر گذاشته است، اظهار داشت: بر اساس آمار، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، در حوزه‌های مختلف از جمله بهداشت و سلامت، پیشرفت‌های فراوانی حاصل شد که نسبت به دوران حاکمیت رژیم پهلوی از رشد کمی و کیفی فراوانی برخوردار بود.

وی افزود: با اینکه شهرستان ملارد فاقد بیمارستان است، اما به لطف خدا در خصوص شیوع کرونا مشکلات کم‌تری دارد که این امر نشان از مجاهدت مسئولان شهری و شهرستان به ویژه نیروهای جهادی دارد که شبانه روز با تمام امکانات به ضدعفونی شهر می‌پردازند.

جبله با بیان اینکه در بحث سلامت مردم با کسی تعارف نداریم، گفت: با افرادی که بخواهند از تصمیمات اتخاذ شده سرپیچی کنند، برخورد قاطع خواهیم داشت و همه کسبه شهرستان مکلف به همکاری با مأموران و بازرسان هستند