رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از کشف یک پرونده ایجاد مزاحمت در فضای مجازی و انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی خانمی خبر داد و گفت: هرگونه مزاحمت و انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی افراد در فضای سایبری برابر ماده ۱۷ قانون جرائم رایانه‌ای جرم محسوب می‌شود.

به گزارش خبرمعتبر ، سرهنگ سید نظام موسوی رئیس پلیس فتای غرب استان تهران امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خانمی جوان به این پلیس مراجعه کرد و مدعی شد شخصی ناشناس صفحه‌‌ای جعلی بنام وی به همراه تصاویر وفیلم‌های شخصی شاکیه و شماره تماس در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده که موجبات سوءاستفاده و مزاحمت را فراهم آورده است.

وی گفت: کارشناسان پلیس فتا با جمع‌آوری مدارک و مستندات موفق به شناسایی مردی ۲۵ ساله شدند که در نهایت متهم را به این پلیس دعوت کردند.

رئیس پلیس فتای غرب تهران بیان داشت: متهم ابتدا منکر بزه انتسابی شد ولی پس از مشاهده دلایل و مستندات قانونی، لب به اعتراف گشود و گفت مدتی طولانی و بدون مشکل با شاکیه دوست بودم و بعد از مدتی به اختلاف نظر رسیدیم و همین امر باعث آغاز کدورت بین من و شاکیه شد.

سرهنگ موسوی گفت: برای گرفتن انتقام از وی، با در اختیار داشتن تصاویر و فیلم‌های خصوصی او که از خودش گرفته بودم آن‌ها را درفضای مجازی منتشر کردم تا از این طریق آرامش زندگی او را بر هم بزنم.