امام جمعه شهرستان پاکدشت با اعلام حمایت همه جانبه از شهردار جدید شریف آباد، گفت: یک شهردار موفق باید با علم و دانش و تجربه و تخصص خود به رشد و توسعه شهر در حوزه های عمرانی و خدماتی و ارتقای مسائل فرهنگی و اجتماعی بپردازد. به گزارش خبرمعتبر- شیرزاد یعقوبی شهردار شریف آباد به […]

امام جمعه شهرستان پاکدشت با اعلام حمایت همه جانبه از شهردار جدید شریف آباد، گفت: یک شهردار موفق باید با علم و دانش و تجربه و تخصص خود به رشد و توسعه شهر در حوزه های عمرانی و خدماتی و ارتقای مسائل فرهنگی و اجتماعی بپردازد.

به گزارش خبرمعتبر- شیرزاد یعقوبی شهردار شریف آباد به مناسبت ایام فرخنده میلاد امیرالمومنین حضرت علی و امام جواد -علیهم السلام- با حجت الاسلام والمسلمین لزومی امام جمعه شهرستان پاکدشت دیدار کرد.

در این دیدار امام جمعه پاکدشت ضمن خیر مقدم به شهردار جدید اظهار کرد: اینک که جنابعالی از سوی استاندار محترم تهران به عنوان شهردار شریف آباد منصوب شده و قبول مسئولیت نموده اید، امانت دار مردم و بیت المال این شهر هستید و باید در مسیر آبادانی شهر قدم بردارید.

حجت الاسلام والمسلمین لزومی افزود: یک شهردار موفق در هیچ شرایطی نباید تحت الشعاع مسائل سیاسی قرار بگیرد و با علم و دانش و تجربه و تخصص خود به رشد و توسعه شهر در حوزه های عمرانی و خدماتی و ارتقای مسائل فرهنگی و اجتماعی بپردازد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با شناختی که از شما شهردار با تجربه سراغ دارم انشالله به زودی تحولات و پیشرفت های خوب و چشمگیری برای مردم به ارمغان خواهید آورد و بنده هم با تمام توان پشتیبان شما هستم.