فرمانده سپاه شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه در این شهرستان گفت: تمام سعی بر این است که کمک‌‌ها واقعاً مؤمنانه و براساس رعایت عزّت نفس افراد باشد.

به گزارش خبر معتبر از بهارستان- سرهنگ مجید درویشی ظهر امروز در نشست خبری رزمایش کمک مؤمنانه در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: این رزمایش با دستور و تأکیدات مقام معظم رهبری با  حضور مردم، معتمدین، خیران و اصحاب رسانه در روزهای آینده آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه یکی از هدف‌های کمک مؤمنانه، فرهنگ‌سازی مواسات با حضور مردم است تصریح کرد: در مرحله نخست این رزمایش ۵ هزار بسته کمک مؤمنانه تهیه و در بین خانوارهای نیازمند توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان بهارستان با اشاره به شناسایی قریب به ۱۰ هزار خانوار نیازمند و آسیب‌د‌یده از بیماری کرونا در شهرستان بهارستان افزود: با کمک مردم و خیرین ظرفیت تهیه ۲۰ هزار بسته وجود دارد و طرح مؤمنانه تا پایان شکست ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

درویشی با تأکید بر اینکه تمام سعی بر این است که کمک‌‌ها واقعاً مؤمنانه و براساس رعایت عزّت نفس افراد باشد گفت: ستاد کمک مؤمنانه شهرستان بهارستان به ریاست امام جمعه شهر گلستان تشکیل شده است و بیشترین تأکید ما بر استفاده از ظرفیت نیروی انسانی است تا شهرستان شور عاشورایی ماهیت اصلی خود را نشان دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران همواره در مشکلات متعدد در کنار مردم قرار داشته و از این پس نیز همواره در پی رسالت اصلی خود در خدمتگزاری به مردم است چرا که سپاه غیر از این ماهیت دیگری ندارد و حلقه وصل سپاه و مردم رسانه‌ها هستند.