ورامین- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قرچک و ورامین از رفع تصرف ۲۳ هزار مترمربع اراضی ملی پلاک‌های علی آباد و قاسم آباد بخش جوادآباد این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبر معتبر از ورامین،اصغر سپه وند در جمع خبرنگاران از رفع تصرف ۲۳ هزار مترمربع اراضی ملی پلاک‌های علی آباد و قاسم آباد بخش جوادآباد این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این رفع تصرف از سوی مراجع قضائی مبنی بر بازگرداندن این اراضی به دولت صادر شده بود.

سپه وند با بیان اینکه متصرف در این اراضی اقدام به شخم و شیار کرده بود گفت: با بررسی‌های صورت گرفته از ادامه اقدام این متصرف جلوگیری به عمل آمد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قرچک و ورامین عنوان داشت: حکم قطعیت یافته قضائی با حضور عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان ورامین و نیروی انتظامی به مرحله اجرا درآمد و با اجرای حکم صادره این میزان اراضی تصرفی از ید متصرف خارج شد.

وی بیان داشت: از همه مردم می‌خواهیم ضمن رعایت نکات ایمنی نگهداری و مراقبت از طبیعت در صورت مشاهده بروز حریق و تخریب و ساخت و سازهای غیرمجاز مراتب را با سامانه ۱۵۰۵ حفاظت منابع طبیعی در میان بگذارند تا مسئولین امر در کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع معضل اقدامات لازم را انجام دهند.

  • منبع خبر : مهر